Skocz do zawartości

Obcy 8 - taki śmieszny staroć


Gość Połki

Rekomendowane odpowiedzi

\"Superprodukcja\":D z dawnych czasów. Czas trwania to 3:18. Już nie pamiętam ile tam było klatek, ani ile to się renderowało. Animację robiłem na 3d studio max 1.0 i 2.5. Wtedy jeszcze nie zbyt wiele potrafiłem, więc jeśli nie masz stałego łącza i trochę czasu, to nie warto tego ściągać. Jakieś 25 MB i to niestety w słabej jakości. Wogóle to beznadziejna ta animacja:D Tu jest link i mam nadzieję, że działa.Ciekawe czy ktoś się wogóle pofatyguje żeby obejżeć[rotfl]

 

Pozdro[piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hehe, właśnie takiej oceny się spodziewałem[lol2]. Właśnie przez tą animkę, zrobioną dawno temu, podchodzę pesymistycznie do wielkich projektów, które niektórzy zaczynają. Miał być wielki projekt, a skończyło się na takim knocie:)

 

Dzięki za surową ocenę:D

 

Pozdro[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh nie chce mi się tym już zajmować. I tak musiałem jeszcze raz ją skompresować, bo wcześniej zajmowała ok 50 MB. Na moim sprzęcie trwało to 4h:) Jak kupię jakiś leprzy sprzęt to na pewno zrobię jakąś nową animkę, w której będzie więcej faców niż w poprzednich, dam dźwięk i popracuję nad tym aby była dynamiczna. Póki co nie zajmuję się narazie animacjami.

 

Pozdro[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności