Skocz do zawartości

Nowa strona PVP


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jeżeli chodzi Ci o czcionkę w menu górnym to wiem ... jest do wymiany ... zmienie ją ... właśnie walczę z górą we flashu ale do końca dziś nie mam pomysłu co tam moge dać ...

 

ponieważ PVP ma w sprzedaży m.in. produkty 3d myślałem o dodaniu bryły 3d obracającej się ... takiej na alpha 50% (przeźroczystej) ...

 

nic walcze dalej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ,że chodzi o flasha. Czysty flash + również Illustrate! używałem ale trial się skończył i odpaliłem Plasme. Dosyć przyjemny programik, jeszcze jak się interfejs max\'a zna wtedy w ogóle jest pięknie.

 

Być może czegoś nie potrafiłem ustawić w Illustrate! ale Plasma generuje mi mniejsze pliki ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADEK zabezpiec jescze flasha przed tym zeby nie szlo go z www powiekszac

 

mozna to zrobic za pomoca prostych tagow htmla

 

 

 

codebase=\"http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,0,0\"

WIDTH=\"901\" HEIGHT=\"491\" id=\"menu_glowne\" ALIGN=\"\">

TYPE=\"application/x-shockwave-flash\" PLUGINSPAGE=\"http://www.macromedia.com/go/getflashplayer\">

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie teraz menu wygląda dużo lepiej.

 

- Proponuję te loga we flashu (toonboom studio etc.) zrobić wektorowe, bo nie wygląda to za ładnie teraz.

 

- przyciski na menu flashowym mogłyby zanikać po zejściu z nich myszki. Teraz mało finezyjnie od razu wracają do alpha 100%.

 

- dodałbym jeszcze jakies urozmaicenie w tle. Zaraz pokaże o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się... głównie logo toonboom\'a musze przerobić... w tej chwili zainportowałem gifa niestety ... :(

 

co do górnego menu to dobry pomysł ... jutro się tym zajmę :)

 

natomiast jeżeli chodzi o urozmaicenie pod spodem - po lewej stronie być może coś takiego zrobię aczkolwiek nie wiem jeszcze (czekam na maila) jak rozbudowane będzie to menu ...

 

nie chce przesadzić z wielkością obrazów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka mnie troszke zawiodla liczylem na cos wiecej niz wylacznie \"bezpieczna\" szarosc .

 

Poza tym nie mozna jej nic zazucic

 

napisalez ze chcesz zrobic cos 3d na sytronce

 

ja proponuje oprocz obracajacej sie brylki wstawic wypasione menu w 3d naprawde jest to bardzo efektowny bajer

 

Adku jesli twierdzisz ze plasma generuje male pliki to proponuje zrobic maly test porownawczy 1klatka z plasmy i 1 klatka z finaltoon

 

pozatym jesli masz juz zrobic animacje w plasme to uzyj wspanialego narzedzia jakim jest \"optimaze\" programik potrafi wyciagnac 0d 30- 60% rozmiaru pliku bez straty jakosci - poprostu miodzio

 

ostatnio skompresowalem nim swojego swf-a ktory zajmowal 2 044 KB do 1 114 KB

poprostu cos niesamowitego

 

wszelkie informacje o programie lub probne kompresje [email protected] ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do menu w 3d .. hmm... wole pozostać przy swoim. Ta stronie nie może być cała nasycona efektami. Będzie na niej dosyć dużo danych, tekstu przede wszystkim ... opisów sprzetu, softu, ktoś kto wchodzi na stronę musi zwrócić uwagę na produkty ...

 

gdyby to była strona typu 10 podstron - postawiłbym na bajery ...

 

ale cały czas coś zmieniam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już się troche czepiam, ale jakos mi sie rzucaja w oczy takie rzeczy - logo z okiem ma troche za duza biala obwolute moim zdaniem. Jesli masz to na oddzielnej warstwie, to ustaw ja na \"multiplay\" lub uzyj LAYER > MATTING > REMOVE WHITE MATTE

 

..lub ewentualnie zostaw jak jest, bo pewnie nikogo to nie powstrzyma przed zakupem 3dsmax\'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...oglnie bardzo ladnie klarownie i duzo lepiej anizeli jak strona ktora byla wczesniej. Jednakze menu u gory a raczej same przyciski jak dla mnie szarzeja za wolno. Jest zbyt flegmatycznie moim zdaniem ale pozatym to odwaliles kawal dobrej roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z bremenem :D stronka jest fajowa .. nie za duzo grafy, ze \"smakiem\" jak ja to nazywam :P .. hyhy .. a co do przyciskow to tez bym zmienil szybkosc ich sciemniania .. no ale .. rob jak uwazasz ze beda chcieli :D .. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności