Skocz do zawartości

Propozycja nowego dzialu w max3d.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i zapraszam do debaty na powyzszy temat. Propozycja moja a w zasadzie mojego qmpla jest dzial w ktorym mozna by bylo zostawiac np jakis screen z nieukonczonej pracy albo propozycje nad czym ma sie zamiar obecnie pracowac mozna tez zadawac na forum sugestie oraz pytania jak np rozwiazac problem w tym konkretnym przypadku. mozna by bylo zostawiac swoje posty w ktorych zawieraloby sie info o tym jak bys to zrobil np ty ... mialo by to dosc duze walory edukacyjne i procz wgladu w powstajace dzielo moglo by pelnic funkcje czegos w rodzaju rozbudowujacego sie totouriala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej,

 

Z gory sorki za to ze teraz cos tak rzadko odpisuje na forum - ale faktycznie - do rozpoczecia roku akademickiego jestem zdany na modem :) ... ale posty staram sie czytac ... gorzej z opowiadaniem chociaz widac ze teraz odpowiadam.

 

Gotham ma racje. Forum chce troche zmienic ... dzial na Forum Work In Progress bedzie tez na pewno. W pierwszej kolejnosci jednak chcialbym dodac na forum BITWE ... Kazdy temat w Bitwie osobne podforum ale najgorsze jest napisac regulamin :( No wlasnie ... Moze ktos ma ochote pomoc ? :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek z przyjemnościa pomoge powiedz na czym ta \"Bitwa\" ma polegac i do jakiego stopnia mozna sie na niej \"objerzczac\" bo to raczej o to chodzilo :) wylij mi na maila jakies wskazowki a w przeciagu kilku dni bedziesz miec gotowy regulamin. Moze pokusze sie w nim o drobne sarkazmy :) albo bedzie bardziej powazny jesli oczywiscie chcesz

 

:cool:ja z checia pomoge :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

 

No wlasnie adek mowi ze juz mu sie miejsce konczy na stronke a tutaj cos takiego ;) To bedziesz musial sobie zrobic sajt :D Heh

 

Hmm chcial bym sie dowiedziec naczym bedzie polegala ta bitwa :D???

 

pozdrawiam

ps.adek zdadz cos nie badz taki tajemniczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy jesli obrazek ma dosc szeroka palete kolorow to 50 kilo moze byc za malo w wiadomo stosunkowo grafik nie pozwoli sobie na to zeby jego np kilkudniowa praca zostala zmaszczona przez wysoka kompresje jpg ... ale jesli chodzi o ograzeczki do VIPa to masz racje jest wystarczajacy rozmiar uploada ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności