Skocz do zawartości

Menu w Javie, krótko: prosze pomóżcie


IceFury

Rekomendowane odpowiedzi

http://sportowe.w.interia.pl/HELP.zip

 

Chce sobie zrobić stronke(jeszcze nie wiem o czym). Chciałbym mieć menu w postaci zwojów, które sie rozwijają. Mam 3 problemy:

1. Grafika zwoju jest dobra, chociaż wałki/rolki :P chyba mogły by być lepsze. Jakby ktoś miał jakieś sugestie czy może chęć poprawy tego zwoju to bym sie cieszył :]

2. Zrobiłem w kreatorze menu. Mam teraz problem, bo: jeżeli klikne na rysunek z ZAMKNIĘTYM ZWOJEM, to rysunek który sie na nim pojawi musi być tej samej wielkości, a ja chce żeby PO KLIKNIĘCIU na rysunek ZWÓJ o rozmiarze np. 300x100 pojawił sie obrazek o rozmiarze 300x50 bez żadnych pozostałości po poprzednim obrazku. W moim kreatorze gdy tak zrobie to pozostałe 50pixeli zostaje zamazane szarym tłem. Odrazu mówie, że zrobiłem sam wałek bez kawałka kartki, a wyżej wypełniłem 50pix czarnym tłem, ale wtedy w animacji wałek przeskakuje jakieś 30 pix na dół.

3. Jak widzicie, ZAMKNIĘTY ZWÓJ ma papier na wierzchu a otwarty pod spodem. Papier powinien być pod spodem. Ale na zamkniętym zwoju powinien być duzy napis. Zeby mogl byc duzy napis, papier musi być na wierzchu..lub zamknięty zwój musi byc owiniety tkaniną z napisem...jak myslicie co lepsze: zwój z papierem na wierzchu czy zwój z tkanina na ktorej jest napis...??

 

Troche nakręciłem, ale niektore rzeczy jest ciezko wytlumaczyc, najlepiej to wyjaśniają screeny, jak ktos moze pomoc to : GG 2089132 mail : [email protected]

 

Najbardziej bym sie cieszył gdyby ktoś zrobił nowy skrypt do menu i podzielił ,,ZWÓJ CAŁY\" na równe częsci, dzięki czemu mógłbym w javascripcie zrobic napisy, które nałożyłbym na kolejne części papieru. W tej chwili kawalki papieru 1,2,3 są za duze troche i nie rowne, a powinny miec jednakowy rozmiar, bo w ten sposob moglbym polaczyc ze soba 100 kawalkow papieru, a na kazdym dac link z javascript, bo gdy nie są rowne to musze na kazdym rysować napis w paincie.

 

PLIK STRONA+MENU+GRAFA+CAŁY ZWÓJ (dla kogos kto by chcial go podzielic lub pozmieniac)

http://sportowe.w.interia.pl/HELP.zip

ah i nie rozpowszechniajcie grafy bo mimo ze jest slaba to sie nameczylem zeby zrobic swój zwój a nie jakis z internetu :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności