Skocz do zawartości

Minibitwa2:MaszynaBojowa[Hunter]


Fr3d3k

Rekomendowane odpowiedzi

hello

Chciałem przyłączyć się do bitwy, lecz temat za bardzo mi nie spasował...

A w sumie to traktuje tę bitwe jako pretekst do wymodelowania czegoś organicznego...

Nie wiem czy model jest zgodny z założeniami..lecz nawet jesli nie jest,

to ewentualnie nie wezme udziału w wyborze zwycięscy :)

 

Temat taki troche cyberpunkowy...przegladałem nieśmiertelne SS i natknołem sie na taką

kobitkę...mozna uznac, że to cyborg, a więc coś z maszyna wspólnego ma :)

Myśle że do przyszłego wikendu dam rade skończyć ....

 

Oto refka:

ref_small.jpg

 

I odrazu dzisiejszy modelik...limit przekroczony ale jeszcze jest symmetry i bez optymalizacji ...myśle ze do 2k zejdzie...

r1.jpg

 

No i wirek ...

wire.jpg

 

gl&hf for all :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Marioza

według mnie nos i oczy bardzo dobrze oddają to co jest na rysunku czyli taka kreske komiksową, model całkiem dobry, fajnie wybrnąłes z reki, kiedys tez pamietam mialem ja sobierobic tyle ze z wiekszym polycuntem ale w koncu nie wiedzialem co zrobic z tą mechaniczną reką a w zasadzie czy ją detalizowac na modelu czy na texturze i odpuscilem, tak czy owak , model mi sie narazie podba, są tam napewno jakies poprawki do zrobienia, ale wyszlo Ci to całkiem dobrze, ciekaw jest modelu z texturką, mam nadziję że ukonczysz ją , trzymam kciuki :D , aha co do włosów to uważam ze są bardzo dobre i nie ma co całosci robic tak zeby uzwac alfy, jeszcze po przyjzeniu sie najmniej mi pasuja łydki, mialem kiedys taki skri fajnych low poly łydek jak znajde to podrzuce, bylo tam świetne wykorzystanie poly tak ze łydki były krąglejsze, takie no kobiece ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dla mnie to ona strasznie kanciasta, ale nie wiem czy by się dało przy takim limicie lepiej to rozłozyć.

2. Głowa na pewno za duża i strasznie niszczy proporcje.

3. Rąsia fajna, ale oczko to zabija :] Zamiast seksownej laleczki z fetyszową rączką i świecącym oczkeim, zrobiłeś z niej jakiegoś zombie. Ale to tylko moje subiektywne odczucie

 

Pozdrawiam i życzę wytrfałości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety - zgadzam sie z woznkt'em - zamiast uadnej pani mamy jakiegos potwora - ta krew (chyba) w okolicach reki to juz w ogole przegiecie

 

w sumie - jak tam wolisz - ta uwaga odnosi sie tylko do 'dizajnu' ktory jest tylko i wylacznie twoja sprawa - ale mi sie bardziej podoba oryginalne podejscie...

 

poadora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

tez musze przyznać ze wyglada nienajlepeij w tym "dizajnie", z włosów wybrnąłes nie najgorzej ale reszta textury jakos nie przemawia do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności