Skocz do zawartości

Apokalipsa: calkowity koniec (pracki tez:P)


Drowller

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sorka ze mowie, ale brzydko jest ( zreszta jak i moja bitwa ) jest krzywy i zle wyglada moze wiesz narysuj jeszcze raz i jeszcze raz pokoloruj masz zapał i robisz to z rozmachem tak więc popracuj narazie nie bede sie zaglembial w te pracke pozdrowienia... [yes]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...

chodzilo mi troche o inne komentarze... o takie ktore moglyby mi momoc w tej pracy a nie zakonczyc ja na wczesnym poziomie.

jak napisalem wczesniej, biorw udzial w bitwie aby sie uczyc w czym mam nadzieje mi pomozecie.

z parcki nie mam zamiaru zrezygnowac ale doprowadzic ja do konca.

dzis nie mam sily zeby cos robic ale jutro powiniennem sie wziasc do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie podoba moze i sam lepiej nie umiem, ale i tak IMHO jeszcze daleka przed tobą droga. Sam zamysł anioła z takimi skrzydłami \'od demona\' do mnie nie trafia, pozatym chmurka(?) na której siedzi jest nijaka i niesecjalnie zrobiona od strony technicznej, texturka na tła będące ziemią(?) powina zmniejszczać się wraz z odległością. Cienie są strasznie nie logicznie rozłorzone: najlepszy przykład prawa ręka i skrzydlo...

Czeka cię jeszcze sporo pracy. Sory za taki mało motywujący(?) komentarz ale staram sie pisac szczerze - to co myślę... Może wpłynie to jakoś pozytywnie na twoją pracę, czego Ci oczywiście życze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym mial wiecej czasu napewno popracowalbym jeszcze nas szczegolami a wiec daje ostatnia wersje mojej wizji calkowitego konca

 

wszysko zostalo wykonane w photoshopie 6.0 przy pomocy tabletu, cala pracka to wymysl mojej (chorej) wyobrazni

 

end of life, end of death... only the desert of chaos and an angel without any hope for this world.

 

nie wiem czy powiniennem dawac taki tekst ale co tam i sorx za bledy jak sa:)

 

upadly6.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare uwag:

1.niepotrzebne te szare dymy!

odp. te dymy nadaja klimatu i glebi tej pracki

2.Dodaj postaci głębsze cienie

odp. moim zdaniem tak oswietlona postac jest bardziej klimatyczna

3.Zrób coś z chmurką

odp. jaka chmurka?!?!!? o krew chodzi??

4.Fajnie sie zapowiada

odp. dobrze, ze sie fajnie zapowiada ale to juz koniec:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności