Skocz do zawartości

Piękna i bestia "Final cut"


Rekomendowane odpowiedzi

doldrums : the final cut

 

+ W roli bestii - cień śmierci - widmowy potworek z rogami i w powłoczystej, rozwianej szacie

+ W roli pięknej - piękna

Grafika przedstawiać będzie bestię kuszącą piękną, szeptającą jej na ucho, pomagającą unieść nóż. Piękna z łzami w oczach, bestia owijająca się wokoło jej ciała.

Weszłam w klimaty bardziej fantastyczne, chciałam zrobić coś mało realistycznego pod względem formy.

Styl komikowy. Technika 2D, tablet, photoshop 7

 

Pozdrawiam :)

 

__________________________________________

 

WERSJA KOŃCOWA

 

pib_doldrums_KK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak, właśnie się zdecydowałam na nóż.

Panna będzie delikatna i piękna, w kwiecie wieku, jak to się mówi. Wielkie, przestraszone oczy, ściskająca na piersi nóż.

Bestia - rozkładająca się widmowa panna będzie ją oplatać z zadowolonym wyrazem twarzy. Jej ręka będzie spoczywać na zaciśniętych na nożu rękach pięknej.

 

Z początku myślałam nad pistoletem przystawionym do skroni, ale to zbyt męskie właściwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne wdzianko :)

Poza taka troszke dziwna, ale to juz zalezy od tego co sie bedzie chcialo pokazac :)

Mam tylko 1 pytanko.. to koleczko (pewnie jakis kamyczek) pod szyja.. do czego jest przyczepione? (wrosniete? :>)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłam zarys całej sceny. Nawet w całości trzeba przecież od czegoś zacząć ;)

Od razu dodam, ze bestia - tutaj w czerwieni i jeszcze niekonkretna, będzie widmem, więc nie będzie zasłaniać pięknej, a jedynie owijać się w około

Panna stoi na wodzie. Po bokach kolumny podpierające łuk z napisem, który jeszcze dopracuję

 

piekna_bestia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze super, nie moge sie doczekać aż skończysz.. Perspektywa mi sie bardzo pdoba mam nadzieje ze tło doniej dobrze dopasujesz. Dziewczyna ma fajowy stroj, podobają mi sie tez te latajace tkaniny wokół. Bedziesz kolorować w stylu takim bardziej realistycznym czy komiksowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny lineart, widzę że nic nie pozostawiasz przypadkowi (nawet ten powiewający materiał układa się miło dla oka) , trzymam kciuki bo jak narazie koncept bardzo mi się podoba ^_^ Przyłóż się do koloru i będzie cacy

 

P.S. co do kolumn do faktycznie do poprawki perspektywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jaaaa przepraszam Katarzyno, że Ciebie pominąłem. Lineart świetny i widzę, że dość szybko się praca krystalizuje. Super :)

 

spóźnione ale witam w Bitwie, oby tak dalej Ci szło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam i dziękuję :)

 

Poniżej wstępne kolory. Wciąż zastanawiam się nad ich modyfikacją (sukienka była żółta, np), więc jeżeli macie jakieś sugestie, to będę wdzięczna

Kolumny nie wyglądają za dobrze, musze je jeszcze dopracować. Potraktujcie to proszę jako zarys

 

piekna_bestia03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jestem troche spozniony ale potworka za plecami to bym o wiele wiekszego zrobil. Jakis postrzepiony plaszcz albo pasy materialu zeby za nim fruwaly... moze cos po scianach zeby pelzalo w dol? Bo kadr fajny tylko puty troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manga wyższej półki to już prawie jak klasyczny komiks ;) Manga klasyczna to małe noski (prawie niewidoczne, zaznaczone cieniem itp), wielkie maslane oczy (lub duże oczy, też maślane), usta bez warg, itd itp ...

No ale zostawmy mangowe niuanse :] Nazwijcie to jak chcecie, dla mnie to art komiksowy i już ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

Teraz wersja póki co końcowa kolorów postaci. Popracuje pewnie jeszcze nad oczyma bestii, nad kilkoma detalami, ale tak mniej więcej para będzie się prezentować w pełnym kolorze. Do tego dojdzie tło, do kórego muszę dorosnąc :)

 

piekna_bestia06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś jest nie tak z piersiami, a raczej z tym co je ozdabia, te ozdobniki leżą w złej pozycji względem siebie, prawy trochę w lewo i zagiąć, albo lewy zwględem prawego w prawo, no i zbyt ścięta jest perspektywa-chodzi o nogi-zbyt ich mało widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu.. to jest naparwde swietne.. bardzo podoba mi sie ta praca.. i z calego serca zycze powodzenia w bitwie.. :*:*

u mnie juz prawie postanowione, iz nie zdaze sie zabrac za ten konkurs... :(

 

Pozdrawiam, Reni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności