Skocz do zawartości

mam tablecik :)


Ufooox

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie kupilem se ten tablet pentagrama xxl i sie ucze nim co kolwiek robic :D jakie to chlernie trudne wlasnie moze znacie jakas stronke o jakis prostych rzeczach na tablecie typu rysowanie tym piurkiem cwiczenia jakies nie wiem hmmm

pozdro pomuscie bardzo plizka was pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

umiesz trzymac dlugopis?, bo oba trzyma sie tak samo:). Ale tu nie ma sie czego \'uczyc\' Pogrzeb w ustawieniach tabletu, nie wiem jak to jest w pentagramach, ale pewnie podobnie jak w wacomach, wiec ustaw dla rysunkowych aplikacji szybkosc reakcji na dwuklik na jak najmniejsza i pobaw sie opcjami czulosci, tutaj juz zalezy od ciebie prywatnie co ci przypasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety w pentagramach opcji tabletu za dużo nie ma...w sumie samo przyzwyczajenie a raczej rozgryzienie pracy samego pióra trwa z pare minut...gotham ma racje...najlepsze są gierki z duuużo ilością clickania...ja grałem w StarCrafta żeby się przyzwyczaić :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu nei da sie rysowac i pisac oto dowod ze nei klamie probowalem cos napisac i wyszlo cos takiego kursor sie trzesie a linia jest sparalizowana jak kolega napisal to na swopim tablecie taki sam model i taki sam program to mial wszysto wpozasiu a ja :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary.. troche dziwny masz ten monitor... chyba to jakis HIGH RADIATION...

ja swego pentagrama xxl moge trzymac gdzie kcem.. nawet pare centymetrow od monita a i tak jest ok

btw.. jak tam Twoje oczy??? niewyplynely Ci jeszcze od tego Rubina???? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności