Skocz do zawartości

Manipulatora KOTS ZROBI??


SUPER_OkO

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mi chodzi od dluzszego czasu chodzi po glowie zrobienie MANIPULATORKA do zawannsowanej kontrolii mimiki twarzy... hmm cos na wzor mayki, z zalozenia takie cudo mialo by sie skladac z paru "slajderkow" tylko ze zamiast nich poruszalo by sie jakimis liniami (pesudo wzor twarzy) w np wertykalnych kierunkach w okreslonym zakresie. Ogolnie mowiac ja jestem zbyt cieki zeby cos takiego sam napisac, bo patrzac np. na sama budowe skryptu JOystika to juz wiem ze zbudowanie tak czegos banalnego(jak ten manipulator) juz jest samo w sobie trudne, a w przypadku tego co wyzej przytoczylem to juz jest jak dlamnie mega skill.

 

Teraz pare slow poco to komu. No napewno nie jednemu animatorowi sie cos takiego by przydalo np. kontrolowanie podpietych do morfu obojetnie jakich manipulatorow (np. 20) jest dosyc uciazliwe a jeszcze bardziej ich kluczowanie. I z tego wlasnie wyszla taka moja propozycja.

 

Z drugiej strony zas moge powiedziec ze nie przekopalem 1000 darmowych skryptow jeszcze i cos takiego mogl juz ktos dla maxa stworzyc jezeli tak to mnie naprowadzcie.

 

a z 3 strony to moge powiedziec ze jezeli ktokolwiek bylby zainteresowany stworzeniem czegos takiego (w co watpie) to moglbym wszystko rozrysowac perfekt jak mialo by to wygladac, jak dzialac, gdzie jak kto co i kiedy spinnery powstawiac itd. Narazie to tyle bo zaduzo juz tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności