Skocz do zawartości

Ptrzebuję osoby do wyszkolenia mnie w 3ds


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Żeby się nauczyć maxa tak w 30% (czyli zasady modelowania, materiały, trochę rendera, trochę z animacji) to byś musiał wziąć tak z 15 lekcji.(samych pokazówek).

Niewiem jakie są ceny w W-wie ale Na Śląsku to byś zabulił ze 40PLN za godzinę co daje 600 PLN :-) Kup sobie ze 2,3 książki. W sumie wydasz może ze 150 PLN. Ściągnij z netu jakieś e-booki, czytaj forum, interesu się tematem, rozmawiaj z ludźmi, rób tutki, sam szperaj w maxie(to daje najwięcej) a napewno posiądziesz dużo większą wiedzę!! za mniej kaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na pewno nie w 15h

Chlopak chce zapłacic za korkiz 3dmaxa a wy mu na to ucz sie sam...wszystkiego mozna sie samemu nauczyc ale z nauczycielem trwa to duzo krócej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

medycyny tez sie mozna nauczyc samemu. W sumie to wszystkiego sie mozna nauczyć samemu . Kiedyś to nawet kowal sie zajmował wyrywaniem kielaków - tylko czy było to na wyzszym poziomie niz dzisiaj ?

Nie neguje samodzielnej nauki - sam sie tak uczylem . Doceniam jednak zalety nauki u profesjonalisty (profesjonalista oczywiscie nie wezmie zadnych 40 pln, skoro student bierze 50 za godzine nauki angielskiego).

Gdybym mial dzisiaj znwu zaczynać przygode z 3D ,to wynajalbym sobie nauczyciela - i to nie na zadne 15 lekcji , tylko na conajmniej 150 . I warto sie zapozyczyć na ten cel. Oczywiscie mowie o nauce u czlowieka ktory ma doświadczenie poparte portfoli i konkretną wiedzą .

A 3D jest prostsze niz wyrywanie zębów że sie każdy ma uczyć sam ?

Taki pogląd sie bierze zapewne z tego ze prawie kazdy tutaj sie uczył sam - ale trzeba wziąć pod uwage ze nikt nie ma skali porównawczej.

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta. Nie mam czasu na szperanie w necie itp. Wiem jak to jest uczyc sie samemu. Wszystko co umiem (chodzi o kompa) do tej pory nauczylem sie sam. Teraz potrzebuję szybki kurs który przygotuje mnie do wizualizacji architektury wnętrz.

Mam juz pewne doświadczenie, jakieś 8 lat temu stworzylem kilka obrazków w 3dsie, ale juz nic z tego nie pamietam. Teraz pracuje w programie Planit Millenium, ale niestety program jest dobry do tanich i szybkich wizualizacji, ale bardziej wymagający klienci oczekują czegoś wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taylor - chodzisz do jakiejs szkoly???? - po co ? - wystarczy biblioteka.

 

Ludzie - czlowiek daje zlecenie . Chce zapłacić - wiec sie odczepcie. Czlowiek płaci ma prawo nawet wynająć sobie kogoś do noszenia parasola ( pomimo że jest w stanie sam go trzymać).

Tacy mądrzy wszyscy są to odpowiedzcie Mu na ogłoszenie - proste.

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam Osoby "dobrze" znającej Maxa, która miałaby czas na dawanie korków... zazwyczaj mają ręce pełne roboty...

ale jestem za tym żeby każdy "3d Jedi" miał swojego ucznia... :)

(ja uczę się sam, i czasem trochę żałuje tych kilku godzin szukania rozwiązania które okazuje się być dość banalne- z nauczycielem zajęłoby to chyba kilka min.)

powodzenia

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności