Skocz do zawartości

[wzornictwo] krzesło


MaGuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

 

Umieszczam to krzesełko w Architekturze bo chciałbym poczytać głównie komentarzy na temat krzesł. Projekt of course mój (wiem, wiem, że to tylko pare boxów... :P), nic strasznie zmyślnego, ale od czegoś trzeba zacząć :)

 

Acha, ocena formy prezentacji krzesła tez mile widziana :D

 

03d6bo.jpg

.

04d8lp.jpg

 

Plansza:

plansza0ct.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

obraz na ścianie jest ochydny ;]

krzesełko z deczka twardawe i strasznie proste: jak dla mnie mało funkcjonalne (czyt. czysto ozdobna forma na której rzadko ktoś siada)

 

Pozdrawiam

 

[+]

co do scenki: brak listwy przypodłogowej i wieeeeeeelki bump na panelach. ściana też jakas taka mega chropowata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety: obraz jeden z ładniejszych na google po hasłem "modern paint" :D

niewygodne mówisz? - możliwe, nikt jeszcze na nim nie siedział :P

 

hcpiter3d: sorry nie miałem siły zmieniać tego obrazu:P dzieki za opinie, a co do nazwy - tak jakoś mi wpadła do głowy :D

 

maciekG: ja sie na ergonomii nie znam, myślałem ze 35 pod plecy wystarczy, widocznie nie:) ale elementy chyba by takie uszły, nózki maja 2x2 cm powinno być dość stabilnie :)

 

kome: jakieś zamiłowanie do dziur? ;)

 

pozdro pińcet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, ta dziura wygląda mi na dom jakiegoś gryzonia ;p

brak listwy podlogowej troche razi, podloga czysciutka a sciana z wieeelkim bumpem.

ale zeby nie było ze marudze to powiem ze ładny render i projekt niewygodnego krzesła :p

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłoga brzydka... wystarczyłaby w zasadize zwykła mapa albo chociaz ten bump mniejszy... sciana za duza dziura...;)

 

krzesło nieergonomiczne. wyobraz co sie dzieje jak siadasz na takie.. jak dla mnei to wystarczyloby lekko podwyzszyc oparcie bądz je w takich proporcjach lekko pochylic ku tyłowi... ale widzę ze o prostotę chodzi... to pierwszą z opcji bym przestudiował. narazie to az czuje jak mi sie wbija w doln epartie mięsni grzbietowych;)

 

ogólnie pomysł dobry i mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee no mi takie krzesło nie podchodzi :/

patrząc na nie od razu pomyślałem że jest mniej wygodne nawet od krzesełek szkolnych :( takie płaskie,niskie, twarde i pionowe oparcie to dla mnie brak oparcia

a co do renderu to mój wzrok też skupia sie na dziurze w ścianie zamiast na krzesłach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cug: Wielkie dzięki, Ty wiesz za co :) Naprawde thanks :]

 

maciekG: No ok - załapałem :]

 

JunioR: No dzięki dzięki, to z gryzoniem dobre:P Listwa podłogowa w moim mniemaniu jest fee:P

 

Chalek: Czyli jednym słowem - błeee?

 

Ryjas: Dzieki. To z tym podniesieniem oparcia fakt powinno pomóc, ale jakoś nie chce mi się zmieniać:p

 

Winkiel: No juz sie o proporcjach nasłuchałem:P Dzieki :]

 

javor: co Wy tacy dziurolubcy? ;)

 

 

OK teraz ogólnie, przesadziłem z tym oparciem, wiem :/ Musiał bym je podnieść, moze to by cos dało (jak zasugerował Ryjas). W kazdym bądź razie nie nażekacie jakoś strasznie, wiec jestem zadowolony. Dzięki wszystkim, i jeszcze raz podziękowania dla Cuga :)

 

Pozdro czjetyriesta :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projektu omawiać nie będę, bo jam nie wykwalifikowany jest, ale render mogę. :)

Beton jest be, bo jest nieproporcjonalny, ten odpływ na dole powienien mieć w rzeczywistości jakies 6-8 cm średnicy, tu jest trochę za duży. Ale faktura fajna. Obraz - szkoda gadać. :D Trochę chyba za bardzo wybija się kolorystycznie. :)

Teraz podłogi już nie maja tak mocno widocznych rowków. :)

Światełko natomiast jest ładne.

 

EDIT:

Ten beton, to powinien być od zewnątrz, tak wogóle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra co do prezentacji to jest kiepska...mogles pokazac to np na tle bialej sciany napewo by lepiej wygladalo ale nie o prezentacje chodzi ale o design...wiec popierwsze fotel jest malo ergonomiczny zaczynajac od blatu na ktorym sie siedzi..gdzie jest plaska decha a konczac na opraciu ktore takze jest kiepsko dostosowane pod czlowieka...a co tak juz do bardziej stylistycznego designu...to pomysl miales co jest wazne zrealizowales go...jednak w dzisiejszych czasach trzeba isc jeszcze o kilka krokow do przodu inaczej stworzy sie kolejne cos co sie zbytnio nie wyrozni...wiem latwo sie mowi...ale nie martw sie tez probuje walczyc z tym co ci napisalem tyle ze w autach i nie jest latwo...ale praca nad soba rozwija wiec rob kolejny projekt i wrzucaj:D...a robiac pomary kierowales sie na oko...czy miales jakies fantomy z wymiarami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chalek: no ok :]

 

RA: Dzieki, nawet nie wiedziałem ze ta dziura to jakis odpływ ;)

 

maciekG: proste ze jest trendi :D

 

miwt: nie zgodze sie ze prezentacja na białym tle była by lepsza, ale nic to:) Co do płaskiej dechy - mam w domu (w kuchni) krzesła z litego drewna, siedzisko jest idealnie proste i idealnie twarde:P - uwierz miło sie je :] ; juz robie kolejny projekt:D znaczy cos tam szkicuje:D (baterię łazienkową) ale cięzko z prezentacją :/ co do wymiarów to kierowałem sie tym ze od tyłka do ziemi - 45 cm, a na oparcie dałem 35 bo myślałem ze wystarczy, ale okazał o się ze nie ;) Dzieki.

 

pozdro frichandryd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności