Skocz do zawartości

codename: Cicindela :D


Kaszubas

Rekomendowane odpowiedzi

heyka ! Wrzuce tu troszke materialow z prac nad filmikiem, ktory bedzie moja praca dyplomowa. (mozna je bylo juz w prawdzie obejrzec i w innym miejscu w sieci, ale dla tych co myszkujac po sieci dotad na te obrazki nie trafili moze to byc nowosc hehe) Filmik mial dosc skomplikowane koleje losu - przeszedl kilka malych rewolucji scenariuszowych i jedna wielka (zwiazana z problemami z prawami autorskimi do japonskiej powiesci, ktorej fragmentu pierwotnie mial byc ekranizacja). Po tamtym etapie prac pozostal jedynie roboczy tytul, ktory zapewne rowniez ulegnie zmianie w finale. Bedzie to krociutka (ok 5-7 minut) historyjka splatajaca losy 3 postaci. Pokaze Wam kilka konceptow, fragmencik storyboardu, siatki i renderingi modeli. Chyba nie mam dosc cierpliwosci by wrzucic wszystko za jednym razem, wiec bede wrzucal na raty... Mysle, ze z czasem ten watek wypelni sie calkiem pokazna iloscia materialow, o ktorych opinii chetnie wyslucham :D

 

pozdrawiam serdecznie :)

szymon

 

 

10159_0.jpg

 

5722_0.jpg

 

9062_0.jpg

 

10173_0.jpg

 

10272_0.jpg

 

10357_0.jpg

 

11370_6.jpg

 

12022_1.jpg

 

12131_0.jpg

 

14920_0.jpg

 

16464_0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo ladnie, i nawet zorganizowane jak nalezy :) NIe wiem czy te 7minut to czasami nie za ambitne ? coprawda niewiem na jakim jestes poziomie animatorem, tylo po sobie moge powiedziec..jak mi te cholerne 10sec pozeraja mnustwo czasu :(

 

No ale zycze powodzenia w daleszej pracy, mam nadzieje ze ja kiedys dojde do takiego poziomu modelowania/rysowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhh...nie wiem co powiedzieć ..słów mi brak...jestem pod wrażeniem....tarzymam kciuki i życzę powodzenia..mam nadzieję że niedługo zobazcymy final...:):)

 

 

Mam pytanko ..od kiedy pracujesz nad tym projektem i ile czasu poświęcazs na jego realizację....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem, czytalem, brak mi słów...

Powiedz mi jedno. Jak masz zamiar przeliczyć 7 min. animy o takiej jakości???

Masz jakieś możliwości?

Jeśli ten film będize zawierał tak wyszukaną, sytlizowaną mimikę, to nie chcę Cię znać [lol]

Dlaczego modelowałeś goliznę? Będzie zawarta w filmie, czy tak Ci tylko odbło?:D

wielki respect!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah moze bede jedyny :P ale zaowazylem jeden mankament modelu ... ktory strasznie mi sie w patzraly wbil .. na 1 zut oka All model jest cacy ... do textorek nie ma co sie przyczepiac ... ale spodnie :D zaowaz ze obie nogawki sa identyczne ... zwlaszcza te faldy na udach .. ktore sprawiaja dziwne wrazenie lustrzanego odbicia drogiej strony ... hmm moze to malo wazne .. ale skoro juz robic tak dokladnie ... to moze tym tez by trezba bylo sie zajac ... pozdrawiam i gratuluje :D :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by maciekazazel14

hahah moze bede jedyny :P ale zaowazylem jeden mankament modelu ... ktory strasznie mi sie w patzraly wbil .. na 1 zut oka All model jest cacy ... do textorek nie ma co sie przyczepiac ... ale spodnie :D zaowaz ze obie nogawki sa identyczne ... zwlaszcza te faldy na udach .. ktore sprawiaja dziwne wrazenie lustrzanego odbicia drogiej strony ... hmm moze to malo wazne .. ale skoro juz robic tak dokladnie ... to moze tym tez by trezba bylo sie zajac ... pozdrawiam i gratuluje :D :cool:

 

nie wszystko musi byc niesymetryczne.

dla mnie to wyglada normalnie - tak jak byc powinno - jest bomba. (czy on nie ma za luznych spodni w pasie ? )

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz zadatki na bardzo bardzo dobrego grafika jestem pod wielkim wrażeniem jak to mawiał wielki brat ,byle byś nie odpuszczał tylko dalej się wspinał po szczeblach grafiki .Dla mnie jesteś jednym z ludzi od których trzeba się uczyć WIELKIE GRATULACJE !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh!!!!

qrczzzzzzzzzzzzzze.........aż czkawki dostałe.:)))

 

w każdym razie zaj................scie sie przy tym narobiłeś, jak sadze:)))

Powodzenia w dalszych pracach i ................. no cóz, są tacy którzy kończą na domkach i autkach, są i tacy, którzy latają baaaaaaaaaaaaaaardzo wysoko:))

 

POWODZENIA I TRZYMAM KCIUKI:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heyka :) No to jestem ! Poznan byl baaardzo goscinny:D Imprezka zorganizowna przez OgOtaYa pierwszorzezdna, towarzystwo wysmienite :D Az sie nie chcialo wyjezdzac... Z Krisem_R mielismy okazje poznac sie tam osobiscie i dobre piwko wypic razem!

Dziekuje Wam wszystkim za tyle cieplych slow - milo poczytac, ze cala praca nie poszla na marne :) Odzew mnie zaskoczyl.

Moze po krotce odpowiem na pytania ktore sie pojawily i wyjasnie watpliwosci:

 

Zono - czy 7 minut to nie zbyt ambitny plan... hmmm - nie wiem nie probowalem hehe - oczywiscie okaze sie w praniu! Mysle jednak, ze nie bedzie tak zle, bo z zgodnie ze scenariuszem bedzie sporo ujec bez animacji postaci lub z animacja szczatkowa... Bede mogl sie wiec skupic na tych w ktorych owa animacja bedzie istotna i pierwszoplanowa.

 

Bary - studiuje malarstwo :) w zasadzie to juz skonczylem chlip chlip... :(

 

Kris_R - co do renderingu - klatki tej jakosci jak widac licza sie naprawde bardzo szybko, poza tym gdy juz ostro sie za renderowanie sekwencji wezme, do obecnie uzywanych 2 kompow wypozycze/kupie dodakowo kolejne 1 lub 2 kompy... zreszta szybko okaze sie w praktyce jakie sa koniecznesrodki przy realizacji :)

 

maciek_azazel_14 - fakt obie \"polowki\" wygladaja podobnie jednak nie sa symetryczne :) mysle, ze bedzie ok...

 

tym czasem wrzucam kolejna porcje obrazkow z projektu:

 

 

5550_0.jpg

 

4287_0.jpg

 

9879_0.jpg

 

26784_0.jpg

 

9003_0.jpg

 

5668_2.jpg

 

5377_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Conq

Piękna robota! Modele są pełne życia :)

Szczególnie genialne jest oświetlenie. Renderowałeś scenki przy użycia brazila ?

Kaszubas robi w LW:).

A co do pracy to ja myslalem ze ci jeszcze jedna postac zostala czyli ten koles pierwszy w tej sukience;) a tu patrze ze juz finito z postaciami.(hmm..teraz sobie dopiero przypomnialem ze jednak widzialelem i od niego chyba wogole zaczynales:D).Wspaniala robota obys byl rownie genialnym animatorem i scenarzysta co malarzem i czlowiekiem od tekstur oswietlenia i cocept artow bo postaci maja swoj genialny styl.[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Loozack

co się stało z tym threadem ?? czyżbyśmy mieli już nie zobaczyć updatów ?? I want more !! :D

 

Loozack wrzuc na looz :)

 

 

Kaszubas animacja super. Nie napisze nic oryginalnego bo wszyscy jush napisali. Naprawde super.

 

MASZ TO SKONCZYC!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności