Skocz do zawartości

Piękna i Bestia "tytul juz na samym poczatku"?


Pawel Lipka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zdecydowalem sie wyjatkowo wziac udzial w Bitwie poniewaz....marze o wlasnym odtwarzaczu mp3;)

btw przy aktualnej pogodzie wydaje mi sie bardziej atrakcyjna nagroda od chlodzenia woda;)

 

 

UPDATE:

dorzucilem pierwszy sensowny szkic po slownym opisie;)

 

UPDATE 12.02.06 (zblizenie na fragment)

Zapodaje pierwszy sensowny postep. Detale jeszce nie wymodelowane,ale z tym poczekam do konca..jeszcze sporo rzeczy do zrobienia.

 

UPDATE 18.02.06

Tym razem jescze unfinished, fragment chmur i wychodzacej z nich glowy wilka.

Pozdrawiam.

 

UPDATE 22.02.06

Calosc obrazu..jeszcae sporo rzeczy do zrobienia,ale musze zamiescic,bo dzis termin nominacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ha ! więc jednak :) bardzo obrazowy szkic - szczególnie ten mały punkt w lewym dolnym rogu jest ważny i będzie stanowił przeciwwagę dla całej kompozycji ;) powodzenia

acha - jaką techniką będziesz to w końcu robił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zamieszczam maly postep w pracy. Na razie bardzo ogolny szkic, niewiele widac wiec opisze...na dole po lewej dwa wilki gryza przewroconego konia,

w tle(3 plan) beda duze portrety glow walczacych(wilk atakujacy konia) i jescze inny wilk...jakby wychodzace z chmur. Ogolnie z tylu chce aby bylo chlodno i burzowo..z przodu troche cieplej dla wiekszej przestrzeni.

Ten kon, ktory stoi na tylnych nogach ma taka poze,gdyz z dolu bedzie atakowal go jeden zagubiony wilczek;)

Ogolnie to sie dopiero rozwinie i nie wiem jeszce jak wiec nie bede gadal na prozno.

 

Pozdrawiam,

Pablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artysta-materialista ;) Powodzenia w bitwie.

A w kwestii formalnej... Nie podoba mi się "piękna" powalona przez "bestię". Bardziej tarza się w świeżej o poranku rosie niż przeżywa dramat swojego życia ;) Takie skojarzenie. Pewnie to wina regularnie ustawionych kopyt. Udramatyzuj to trochę ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, faktycznie z poczatku nie zwrocilem na to uwagi, ale koledzy przedemna maja racje, to wyglada jak przyjacielska zabawa, moze by sie przydalo ja jakos nienaturalnie powyginac, tak aby odrazu rzucalo sie w oczy ze cos jest nie tak.

pozdro: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, postaram sie poprawic wszystkie takie wpadki przy finalizowaniu obrazu,...to tez bierze sie z faktu,ze calosc powstaje dosc chaotycznie,gdyz jest to taka praca z doskoku.....dziubne troche przed praca, czasem po i tak day by day;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja ilustracja robi się coraz bardziej niesamowita. Dużo jeszcze roboty przed Tobą, ale myślę, że warto! Powodzenia na oblewaniu dyplomu. Postaraj się długo trzymać pion ;) bo co do obrony to chyba wiadoma sprawa... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności