Skocz do zawartości

fusion: poczatkujacy help


bugas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

NIedawno co zainstaowałem sobie Fusion 5 i chcialem zobaczyć co te cudeńko potrafi i no mam juz na samym poczatku problem pewnie banalny, chodzi o to ze nie nie mam podglądu filmu choćbym nie wiem jak sie starał cz przeciągał czy wybierał w którym ma by oknie to i tak go nie ma jest tylko szachownica i 4 czerwone kreski, jak temu zaradzic???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmmm, sam od niedawna uzywam fusiona i u mnie wszystko jest ok. Czy 4 kreski są z filmu, czy to te kreski od monitor safety?

 

Jak sie zastanowilem to moze nie ustawiles dlugosci odtwarzania klipu na timelinie (klikasz na jakiejs klatce na timelinie a potem klikasz na przycisk z dwoma strzałkami- jest gdzies na dole). Ale pewnie to nie to, bo nie pokazywaloby sie na widokoach tło, tylko pierwsza klatka filmu. Mozliwe ze pierwsza klatka jest czarna a tobie sie pokazuje jako przezroczysta- wyłączasz to klikając na node z klipem i w tools, przełaczasz na zakładke import i tam na dole cos przyciskasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dodam ze gdy sprawdzałem czyna fusion 5.0.0 zadziała to gdy chce umieścić film w oknie podgladu to wywala miład systemowy a wersja 5.0.1 juz nie wtedy jest to co na screenie pare postów wyzej, może to wina mojego sprzętu??

 

[EDIT] Nie pomogliście za wiele ale problem rozwiązany , poprostu nie miałem zainstalowanych sterów do grafy :)[/EDIT]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus:)

nastepnym razem przy takich problemach mozesz sobie takie pliki bardo latwo przekonwertowac do dowolnego (prawie) formatu samym 3dmaxem - narzędzeim RAM player.

Wciągan sie nim klatki lub filmy i ogląda w dowolnym tempnie , ale mozna takze zapisać do jakiegokolwiek formatu - staycznego lub filmu.

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności