Skocz do zawartości

20 sierpnia - DEADLINE !!!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam kilka ważnych informacji do przekazania w sprawie LOGO.

 

Projekty będą zbierane do 20 sierpnia. TO jest w takim razie DEADLINE.

 

Po tym okresie, projekty zostaną przesłane do oceny do zaprzyjaźnionych agencji reklamowych (ludzi którzy się tym zajmują profesjonalnie).

 

Ludzie z agencji dokonają wyboru, selekcji najlepszych logotypów i następnie swój wybór przekażą nam - redakcji max3d.pl ...

 

My wtedy dokonamy wyboru ... wybierzemy to jedno jedyne logo ... które będzie reprezentować serwis ...

 

potem już tylko zostaną formalności, przekazanie praw autorskich serwisowi i chyba najmilsza sprawa - ogłoszenie zwycięzcy !! :)

 

dziękuje juz w tej chwili z góry wszystkim za udział i pozdrawiam,

 

Adrian Kajda

max3d.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja chciałbym tylko nadmienić o kwestii praw autorskich...

 

Działalność serwisu jest niekomercyjna lecz jak widzimy pojawiaja się w nim bannery i mimo tego, że sam serwis nie ma własności prawnej - to jego marka w wielu aspektach może okazać się doskonałym źródłem opiniotwórczym. Dlatego potrzebne jest przeniesienie praw autorskich na Adka jako właściciela serwisu aby w przyszłości uniknąć problemów. Druga sprawa, że nie istnieje w prawie polskim WYNAJEM PRAW AUTORSKICH. Majątkowe prawa autorskie przenosi się odpowienim dokumentem za porozumieniem stron na okres 50 lat. W tej umowie określa się warunki przeniesienia.

 

Nie traktujcie tego faktu jako fortelu zdobycia świetnego logo bez płacenia za niego bo to nieprawda. Jest to poprostu warunek konieczny aby logo mogło bezproblemowo zafunkcjonować. Serwis max3d.pl jest stworzony z myślą o Was więc logo posłuży do identyfikacji społeczności, która się z nim utożsamia. Nagrody, które są przewidziane są jedynie dodatkami do samego faktu, że być możę logo któregoś z Was będzie identyfikowało max3d.pl.

 

Myślę Adek, że możemy uznać to jako jeden z punktów warunków przystąpienia do konkursu co da możliwość osobom przekładającym swoje prace tylko na środki materialne wyboru bez urażania ich dumy.

 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania co do przeniesienia praw autorskich to zapraszam na U2U...

 

pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności