Skocz do zawartości

następny domek jednorodzinny


gd18

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wizualka spoko, ale domek do bani... tragedia - drewno + niebieska dachówa...

Jeżeli chodzi o wizualkę to podoba mi się klimat - taki ilustracyjny..

Jedyne co mi się nei podoba - to kobieta - brzydkie foto. No i liście na pierwszym planie.. nie lepiej większa rodzielczość zdjęć i w fotoshopie ładny blur dodać ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.dachówka płaska niezadobrze wygląda,(próbowałem kiedyś wykorzystać displace w vrayu do robienia dachówki z daleka wyglądało ok spróbuj kiedyś może wykorzystać ten sposób powinno wyglądać lepiej),wydaje mi się że są błędy w mapowaniu na słupach (jest spora różnica między widokiem z frontu i z boku ale może to światło), kamień na schodkach ma złe mapowanie jeśli chodzi o wysokość, proponuje też więcej bumpa na kamień nałożyć bo komin płaski jest.pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciana jest zrobiona z boxa, mapowanie uvwmap- box, mam takie pytanie, dlaczego z jednej strony sciana dobrze wyglada a z drugiej jest taka rozmazana, dodam ze textura drewna ma rozdzielczosc 2500x2000

 

 

 

1apsd8dp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz taką dużą teksturę i zmiażdżyłeś ją tym box mappingiem, na samym dole masz coś takiego jak bitmap fit, ta opcja dopasuje ci orginalny wymiar tekstury do modelu potem wystarczy odmierzyć sobie wysokość takiej jednej deski i przeskalować oryginalny już rozmiar tekstury do wielkości deski:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności