Skocz do zawartości

Jak wszyscy mogą to czemu nie ja


Pogo

Rekomendowane odpowiedzi

to dopiero początki pracy... kratki jak na razie śa stanowczo za gęste a tam gdzie miało byc gładkie trzeba jeszcze wygładzić... a poza tym to jeszcze nie rozumiem co stworzyłem... napisy chyba zostawię sobie na sam koniec... i zastanawiam się jeszcze nad kolorystyką ale tu raczej najlepiej będzie wyglądac tak jak jest... (i tak nie mam szans... ale spróbuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

i z tego co widze to tzreba bedzie to przerysowac na wektorówkę... szkoda tylko że jedyną wektorówka 2d jaka się bawiłem jest flash a w innych programach nawet nie wiem gdzie czego szukac i w jakim formacie zapisywać... (1 problem jest niewielki ale bardzo prosze o podpowiedź z formatem plików...) no i nie zapomnijcie o jak największej ilości komentarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początkowo w planie było nadawanie życia poprzez dotknięcie palcem... ale okazało się to nie mozliwe na nieruchomym logo a pza tym nie najlepiej pasowało do tematyki... więc zdecydowałem się ograniczyć to do nadawania kształtu jednym palcem... jeszcze muszę coś pokombinować żeby to było wyraźniejsze i ciekawsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl jest bardzo fajny.. tylko zastanawiam sie czy nie lepsze byloby przerzucenie siatki blizej palca a powierzchni dalej. To by sugerowalo koniec procesu ozywiania obiektu, a tak sugeruje proces nakladania tekstury czy cos w tym stylu.. Przynajmniej mi sie tak wydaje.

 

No i ten obiekt bym zmienil, ale nie mam pomyslu na co.. Moze na czajnik od renderingu, albo na drugi palec (nawiazujacy do Michala Aniola)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki leander widze że jesteś jedynym który wogóle zauważył że zacząłem cos robić...

chciałem teraz zrobic coś żeby ten palec tworzył albo deformował napis ale jakoś to marnie wychodziło... więc uznałem że zrobię jeszcze jeden projekt z sześcianikiem... chyba żadne logo nie będzie doskonałe... najlepsze wyniki chyba by były z połączenia kilku... ale ja się za to nie biorę żeby nikt mnie o plagiat nie posądził

a tak teraz wygląda moje dzieło... chyba nieco lepiej pasuje i wygląda... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności