Skocz do zawartości

Projekt Centrum PRO-ECO


1084

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wrzucam kilka renderów mojego najnowszego projektu - centrum PRO-ECO w Warszawie przy dworcu zachodnim.

 

Program centrum to promowanie nowoczesnej architektury (głównie proekologicznej).

 

Znajdują się tu: przestrzeń ekspozycyjna, sala audytoryjna, mniejsze audytoria, przestrzeń rekreacyjna, itp.

 

p051ys.th.jpg

 

p041tr.th.jpg

 

p018ld.th.jpg

 

p032ek.th.jpg

 

p025yl.th.jpg

 

p065gm.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Szkice mam w domu, teraz jestem w pracy więc postaram się wrzucić je wieczorem.

 

Projekt jest już skończony. Niedociągnięcia są bo zakres jest a tyle duży że nie dało się go w terminie rozwiązać. Na renderach też sporo jest naściemniane ale chodzi głównie o idęę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólenie nieźle, ale strasznie nie podoba mi się sposób łączenia szyb w "szklarni".Bardzo archaiczny i kojarzy mi się ze złotymi tarasami w warszawie, a to nie jest dobry typ;) Ale kurde.. Jaka tam będzie temperatura w lato ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update o fragment planszy ze szkicami koncepcyjnymi, specjalnie na zycznie Ryjasa. Sory że dopiero teraz ale mmiałem sporo pracy. Nie widać na nich zbyt wiele ale można mniej więcej zobaczyć jaką drogę przeszedł projekt zanim zyskał obecną formę. Na początku miała to być jedna bryła o wiele bardziej obła niż obecnie. Myślę jednak że ta dualnośś formy wyszła jemu na zdrowie. Od strony ruchliwej ulicy zachował formę budynkuk - góry, gdy zaś od ulicy gdzie rozwijać ma się mieszkaniówka, wyznacza kierunek przyszłej zabudowy.

 

szkice8sk.th.jpg

 

Maceo: Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem 'archaiczny', tu chyba bardziej chodzi o kwestię gustu - zależało mi na tym żeby konstrukcja była widoczna. W założeniu, wypełnienie stanowią półprzepuszczalne panele z poliwęglanu, nie szkło więc z tempeaturą może nie być aż tak źle.

 

PS.Kopułka w złotych tarasach fajna jest:D chyba najfajniejszy element tego założenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz czaje...

troche szkoda ze to nie wyszlo bardizje konsekwentie w stisunku do szkicu ale chyab rozumiem...

Torche szkod aze tam tyle tego szkła ;) wiecej bunkierki betonu zielonego na dachu i byloby w moim guscie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności