Skocz do zawartości

Highlander (goral)


Tesaurus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość AcidBoyXL

bicepsy jakies dziwne i kolana, no i dlonie chyba za duze i brzuszek nie dokonczony jakby ale chyba wlasnie jeszcze nie dokonczyles :D jak na razie to spoko [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymodelowany -jak zwykle- świetnie. Nie będę piał pochwał bo zdaje się zamieszczasz pracę po to żeby usłyszeć krytykę :D Miednica w widoku z przodu nijak się ma do szerokości ud. Dolna część brzucha zupełnie puszczona- mięsień niby się kończy na pępku a dołem płaska decha. Mięśnie na brzuchu zbyt ostro wyrysowane, kanciaste, zwłaszcza przy przejściu między jamą brzuszną a klatką piersiową- chyba najsłabszy moment modelu. Barki za wąskie i dziwnie przyczepione- fakt że ratują je te nakładki. I tyle jeśli chodzi o korekty. Poza tym- niesamowity model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na mysli, mowiac, ze barki sa dziwnie przyczepione ? Mi sie wydaje, ze nie jest zle :) Z tym brzuchem to masz racje... przedwczoraj wyciagnalem model z xsi do twojej ukochanej mayi :) I co ? I okazalo sie, ze algorytmy wygladzania sa tak rozne, ze praktycznie musze przemodelowac calosc, bo zbyt kanciasta sie porobila... Najlepsze jest to, ze jak z mayi wciagne obiekt do xsi albo maxa to wyglada dobrze :)

 

To poprawie conieco wkrotce i znow pokaze, bo RK mi tutaj wytknal bledy conajmniej do poprawy :D

Zastanawiam sie jeszcze nad ta jego \"maska\", bo zaczyna troche glupkowato wygladac. Myslalem, ze moze dorobie mu takie male pochlaniacze po bokach.. To ze bedzie ona przykrecona srubami tez jest wzgledne :) Hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do barków- spójrz na rękę w widoku z przodu od łokcia w góre- wielki biceps, jeszcze większy mięsień trójgłowy, ładnie się schodzą w górę- logiczne byłoby żeby nad tym był spory staw do którego przyczepiona jest ta góra mięśni, zwłaszcza że mięsień piersiowy też niczego sobie- a tu guzik- malutka, nisko umieszkona kulka w barku. Fakt że razi to tylko w widoku z przodu, że facet nie jest człowiekiem więc może mieć inną anatomię itd itp. Co do przenoszenia modeli między programami- znasz moje zdanie nie od dziś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny klimat! na mnie robi ogromne wrazenie....

mam nadzieję, że jakaś anima z tego powstanie.

Jak na razie to bez zastrzeżeń...

może jakiś płaszczyk? nie wiem, czy palce u rąk nie są troszkę za długie?

Reszta - rewelka! dawaj dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj pikny Doom do dzisiaj mi się uchowało z 500kart...:] licze że kiedyś za parenaście lat...ktoś mi zapłaci za nie tyle hajsu że starczy mi na balowanie na wyspach Hama...:D

 

co do modelu...to mało tak ciekawych prac w sieci siedzi...jedynie boję się że nie sama textura może popsuć climę ale dodawanie kolejnych elementów jak zbroja etc...

 

pozdro...[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomina mi to troche ilustracje do CyberPunka...

niezły klimat postaci...

bardzo mi się podoba...

tylko jedno-..może nie powinien być taki..hmm..\"bezpłciowy\"..- przecież jest Twardzielem...więc może daj mu jakiś duży instrument typu Penis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesaurus nie ma co piękna futuro pracka czekam na teksturowanie ,napewno będzie pełny realizm .Dla mnie super!!!! Za wiele elementów może jego wygląd osłabić ,myślę że pare szczegółów podniesie jego proporcje do 10 pkt no i klimat tła .Osobę może ukształtuj w pozie nadejścia terminatora pod nazwą NARODZINY , czyli prawie embrionalnej >Wydaje mi się że w tym momencie całość dostanie wielkiej energii realizmu tej istoty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności