Skocz do zawartości

Piekna i Bestia: Ta noc


Matys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Praca ta bedzie kontynuacja watku Firehuntera. (niedawno udalo mi sie przypomniec haslo do tego konta...). Postanowilem jednak zmienic koncept. Scena bedzie przedstawiac potajemne spotkanie pieknej i bestji ktore okazuje sie jednak byc pulapka. Narazie moze tyle bo naprawde nie jestem jeszcze w 100% przekonany do tej koncepcji. Updaty postaram sie zamiescic jak najszybciej. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Leru tak wantek Firehuntera jest do wywalenia tylko nie wiem jak to zrobic.(o ile moge to zrobic)

obecnie pracuje nad piekna. jak tylko ja skoncze postaram sie cos zapostowac. i moze jakis koncept.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę że nikt Ci nie udziela komentarzy to przykre. To ja Ci pomogę. :D hmmm, te korzenie są takie larwowate, gąsienicowate. Nie wiem czy to ma byc żywe drzewo, czy martwe. Musisz to wszystko pokazac. Wiem że to nie jest łatwe. I życie też nie jest łatwe.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonasz_Real dzieki za posta to naprawde mile ale tak naprawde wcale mi nie jest przykro z braku zainteresowania moim watkiem. Mam swoj cel ktory chce osiagnac i tyle, mam nadzieje ze mi sie to uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności