Skocz do zawartości

Render bez oświetlenia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :] (Czak patrzy :P)

 

Renderuje swoją pracę ale niewiem dlaczego coś sie stało bo render jest czarno biały. Tzn obiekt jest zupełnie czarny a tło zupełnie białe :/ Ostatnio kombinowałem z rendererami, ale niewiem co mogłem zmienić :/ Mam tylko renderery standardowe z maxa 7. Może ktoś pomóc?

 

P.S. Na scenie nie ma żadnych świateł. Sprawdzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

To też nie to :( Ambient próbowałem różny, domyślnie ustawiony na czarny więc nie w tym problem. A tak wogóle to jest jeszcze jedna rzecz

 

Wstawiam światło "Stadium 1000W Lamp" i i tak cały obiekt jest bardzo ciemny. Dopiero po zwiększeniu Multiplier na 500% i zduplikowaniu wygląda to normalnie. Więc wstawiając 1 halogen mam światełko słabsze niz dioda :P Niewiecie dlaczego tak się dzieje?

 

P.S. Odnośnie pierwszego problemu. Właśnie dokładnie się przyjzałem renderowi i nie jest tak dokładnie czarno biały. Tło mam białe, natomiast obiekt jest leciusieńko szaro-niebieskawy jasny. I na renderze, jeśli przyjzec się naprawde dokładnie to widać szczegóły ale są bardzo bardzo ciemne. Zatem rozwiązanie z kanałem Alpha nie jest trafne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności