Skocz do zawartości

służe pomocą


smiler

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba jedyny dział w którym będę mógł komukolwiek coś pomódz, bo jeśli chodzi o grafikę 3d to jestem początkujący, a z muzyką i realizacją dźwięku trochę lepiej.

 

Od razu zapowiem że chętnie zrobiłbym muzykę do jakiegoś fajnego filmu więc jeśli szukacie kompozytora chętnie pomogę. Jeśli chodzi o zakres gatunkowym to w sumie bez ograniczeń, choć nie piszę się na hip-hop i temu podobne głupoty. muzyka orkiestrowa, pop, lekko jazzujące klimaty i elektroniczne ( bigbeat, break beat, house)

 

może nie długo uda mi się zrobić stronkę ze swoimi pracami to podeśle linka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po długiej nieobecności przypominam o możliwości skomponowania muzyki do animacji, filmu, czy też gry komputerowej.

 

co do próbek muzyki to zapraszam na takie strony:

http://www.myspace.com/patrickscelina

http://www.patrykscelina.mp3.wp.pl

 

oraz najnowsze kompozycje znajdziecie pod:

http://www.freemedia.scelina.com w dziale muzyka

(Jest to strona, która będzie zawierała różne pliki multimedialne royalty free.Dźwięki,muzykę, trochę teksturek, pędzli oraz tutoriale. Stronka nie jest jeszcze gotowa, ale jak tylko będzie w pełni funkcjonalna i zapełniona to na pewno wrzucą info na forum)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede wrednym, ale krytyka nikomu jeszcze nie zaszkodzila

 

escape - brzmi strasznie plasko, gra tam potezna tuba czy cos podobnego, a w ogole tego nie czuc, jakby mi ktos przez komorke puszczal

two sides - tak samo, wszystkie dzwieki suche, od tego puuup puup ktore jest niby fajne, bo dretwe hihaty, ktore powinny byc fajniutkie soczyste

looking for.. - jezu, skad ty bierzesz te instrumenty?

 

btw na czym komponujesz wszystko?

 

ale zycze sukcesow na miare Don'a Davis'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie było ze komentuje i sam nie prubowałem to tutaj jest link do mojego demka, dosyc kruciutkiego

bardzo krótkie fakt.

 

Ja nie staram się nikomu wmówić, że to co robie jest świetne, po prostu prezentuję. Twoje demo w tym przypadku nie dowodzi niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość irmina0505

prosze o pomoc! Mam komputer od poltora roku i wlasnie dzis rano gdy go włączylam stalo sie cos dziwnego. zupelnie nie wiem co mam zrobic. a mianowicie wszystko co napisze na klawiaturze slychac w glosnikach i to dosc glosno. czyli przy kazdym kliknieciu slysze taki krotki pisk z glosnikow. to samo dzieje sie z myszka. nie wiem co mam zrobic a najgorsze jest to ze teraz gdy podglosze glosniki do ok 1/3 one strasznie piszcza. to dzwiek podobny do tego jaki wydaja glosniki gdy sie kolo nich postawii mikrofon. POMOCY!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_87 a Ty na czym komponujesz? Słyszę profesjonalne brzmienie i jestem ciekaw, czym Ty wprawiasz w ruch dźwięk.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności