Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Safari"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Bitwa wre w najlepsze! Oto moja propozycja.

Wiktoriański świat, trochę z przymrużeniem oka, coś w stylu "Ligi niezwykłych dżentelmenów" - filmu nie polecam... Afrykańskie safari podczas wakacji małej miss.

- w roli bestii - "milusińskie" wierzchowce,

- w roli pięknych - guwernantka i dziewczynka...

 

Victorian's world taken not very seriously. African safari during the holiday of a little girl. The role of a beast plays a 'delightful' rhino. The role of a beauties play a young tutor and a little girl.

 

Pozdrawiam i życzę wszystkim uczestnikom powodzenia w Bitwie. Poniżej komiks... ;) Niebawem pełna wersja kolorowa.

 

pb_draw_all_low.jpg

 

[edit]

 

safari_final.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No nieźle, nieźle, będą kolorki czy zostawisz w szarościach? Popraw trochę to drzewo, bo odstaje od reszty w jakości wykonania ;) Powodzenia w bitwie.

Skłaniam się do odcieni szarości, może sepia... kto wie, ważne żeby dokończyć szczegóły, szczególnie te niedopracowane ;) Co do drzewa - się robi ;)

 

dobry rysunek. Póki co, trawa troche chyba za kontrastowa i dość trudno skupić wzrok.

Zbyt kontrastowa...hmmm? Chyba masz rację. Trochę za długo się na to gapię i przestaję kontaktować ;) Pomyślę nad tym.

 

Kolejny update z podrasowanym drzewkiem/akacją.

 

safari_next.jpg

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna rycina. Z czego czerpałeś?

Trudno tak naprawdę powiedzieć. Faktem jednak jest, że coś mi zaświtało po oglądnięciu filmu: "Liga niezwykłych dżentelmenów". Niby bez związku, ale...

bardzo ladnie choc przygasil bym trawe i drzewa tak do 70-80%, bo ciezko wyluskac istote tematu, nooo i jesze jesli mozna prosil bym o wieksze dzielo, heeh, : ], pozdrawiam

Mam nadzieję, że większa wersja będzie wyraźniejsza i lepiej przemówi ;)))

ej, no bez jaj, gdzie kolor? :P Dla mnie super :)

Przyznam bez bicia, że miał być, ale... ;) no właśnie, gdy zacząłem kłaść kolorki, ilustracja traciła na atrakcyjności, dlatego zdecydowałem się na pokazanie jej w sepii.

 

safari_ready_large.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności