Skocz do zawartości

Projekt: Park Jurajski: praca dal modelarzy!(friko)


noob0

Rekomendowane odpowiedzi

Potzrbuje modelarza-grafika do gry w której budujemy zoo-dinopark wszytkich planowanych modeli dinozaurów 52, a póżniej ludzi i obiektów.

Jeżeli jakiś modelarz chce się dołączyć to niech zacznie robić modela tego gada. I niech pokazuje rendery co chwilke. Cze!!!

A ja zaczynam zbierać info o następnym dino.

spinosaurus.jpg

dc_card_spino1.jpg

dc_card_spino3_big.jpg

dc_card_spino4_big.jpg

SPINO_WP_1024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widze ze jestes pelen zapalu hehe. Mam nadzieje ze kwestia programistyczna nie stanowi dla ciebie problemu, jezeli tak nie jest to z checia wykonam jednego dina.

Musze powiedziec ze rzuciles sie z motyka na slonce, chcesz sam wykonac na prawde potezna prace, sam programuje i wiem jak to nocki mi uciekaly jedna za druga, a wcale nie pisalem gry.

Zycze powodznia

ps. wolalbym nawalanke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że przeniósł ten temat ale cóż :(. Napisałem liste gadó i dinozaurów która jest już trzecia skolei i jest najbardziej skrócona:

 

Na 99%:

Spinosaurus

Baroynyx

Seismosaurus

Tyrannosaurus

Stegosaurus

Corythosaurus

Parasaurolophus

Allosaurus

Velociraptor

Deinonychus

Diplodocus

Brachiosaurus

Pachycephalosaurus

Leaellynasaura

Iguanodon

Sauropelta

Euoplocephalus

Triceratops

Tapajera

Quetzalcoatlus

Pteranodon

Ornithomimus

 

Na 60%

Suchomimus

Protoceratops

Styrakosaurus

Therizinosaurus

Kentrosaurus

Ouranosaurus

 

Jeżeli te na 60 % nie ukażą w automatycznie w grze to ukażą się w dodatku. (gadów może przybyć)

 

Co do dema jeszcze sie pomyśli.

 

WKRÓTCE POJAWI SIĘ OFICJALNA STRONA INTERNETOWA. Wymyśliłem wczesną nazwe gry. Skomentujcie ją.

Wczesna nazwa gry to: DINO SimPark.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy renderek Jet nieco kanciasty ale Giorgione nie ma za bardzo czasu! I prosiłbym innych grafikó aby przyłączyli ię dotego ciekawego projektu (i poszukuje gośćia który poprawi, zaokrągli,tego dinozara który zrobił Giorgione).

 

 

Dino4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne wiecie zaczęła się szkoła i zaczęli truć i niestety i trza sie uczyć:(. Wię niestety będe musiał zaniechać pracy nad grą do 1 sierpnia. Ale jeśli ktoś będzie chcial pracowąc to niech poczeka do sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności