Skocz do zawartości

render


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

levis - po twoich pytaniach można przypuszczać, że jesteś bardzo początkujący

Oczywiście nic w tym złego nie ma, ale poczytaj co nie co w dokumentacji maxa o podstawowych funkcjach i poprzerabiaj tutki na max3d (tylko nie od razu samochody, a coś prostego).

Uwierz mi - oszczędzisz sobie i innym na forum wiele wysiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ,spoko, ale poprosty mnie interesuja samochody, a do tego nie mam maxa po polsku, jeszcze jedno chcialbym zapytac, jak zrobic rzeczywisty kolor samochodu?? chodzi mi o takie kolory ajk np bzyku citroen c2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale ustawilem to xo mi powiedzieliscie i ciagle nie mam rzeczywistych kolorów, chodzi mi o takie kolory ktore maja wszystkie normalne samochody metalic, pomocy

pozdrawiam levis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku skad tys sie zerwal, przeciez nie bedzie ci nikt podawal gotowych ustawien (no czasami sie moze zdazyc) material, zwlaszcza lakieru ktorzy najlpesi bojemuja wielka tajemnica :P, moze wykarz troche wlasnej inwencji i pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ty chyba chcesz za duzo jak na poczatki :) odrazu realistyka moze najpierw trzeba miec dobry model potem dobre oswietlenie a potem to jzu sie mozna bawic lakierem najlatwiej bedzie na starcie uzyc HDRI i nie pytaj sie cos to jest uzyj google lub opcji szukaj na tu forum inne informacjie nie beda podawane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj lepiej :)

 

Moja rada: zacznij od podstaw, ćwicz na czajniczkach. kulkach itp

Ćwicz modelowanie, poznawaj program krok po kroku. Bzyku dobrze napisał, za duż chcesz jak na start, trochę cierpliwości nie zaszkodzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kannu: dzięki :)

levis: jeśli nie wiesz jak wstawić HDRI:

 

1. zapoznaj się z opcją przeszukaj forum:

http://www.max3d.pl/forum/search.php?searchid=621934

 

2. link drugi od góry:

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=23893&highlight=HDRI

 

3. single post:

http://www.max3d.pl/forum/showpost.php?p=337856&postcount=9

 

4. nie pisz więcej że nie znalazłeś!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu czlowieku zrozum - wbijasz sie na forum, rozumiem - jak kazdy laik zadajesz pytania, ale juz kilka osob powiedzialo ci, ze sa google albo opcja szukaj na forum. napisales, ze nie znalazles pomocy o hdri - to czemu jak wpiszesz na szukajce tego forum hdri to juz w pierwszym wyniku jest wszystko wytlumaczone jak dla debila? zrozum - jezeli z kazdym problemem bedziesz postepowal tak jak z powyzszym (czyt. zamiast wykazac sie choc minimalna iloscia samoinicjatywy bedziesz zakladal nowy topic i zadawal pytanie) to daleko nie zajdziesz, bo najwiecej sie nauczysz dochodzac do wszystkiego samemu, metodami prob i bledow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ztego mw4d ze chciallem zeby mi ktos przeslal jakis model, chcialem sie nauczyc robic, a dotego ten model ci mi przeslali nie jest taki sam jak ten co ja zrobielm, wiec sie odwal z bezpoctawnymi oskarzeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra levis czy kazdy watek zalozony przez ciebie musi byc wpewnym momencie zamykany bo widze ze tu duzo niebrakuje do tego stanu pytasz o rzeczy ktore juz byly wiele razy poruszne opisywane i jest masa tutoriali a ty dalej slepo zakladasz nowe watki i zero checi poszukiwan, a takim ludziom to my dziekujemy i po pewnym krotkim czasie musimy sie pozegnac!?!?!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności