Skocz do zawartości

Piekna i bestia


Rekomendowane odpowiedzi

No ze wzgledu ,ze juz czas zdawania prac na konkurs powoli mija także popracowałem jeszcze dzisiaj z rana i efekt taki oto widac na załączonym obrazku:)

P.Ps.

Mam nadzieje ,ze pracka jest juz lepsza, mam jeszcze kilka wahan co do poprawek ale widze ,ze nikt sie nie kwapi do udzielenia mi rad:( Wiec zobaczymy czy ta praca jakos sie kwalifikuje:|do polfinalu.Tym bradziej,ze zdecydowalem sie od poczatku do konca zrobic ta prace w klasycznym wykonaniu bez wspomagania sie grafika cyfrowa:):o

Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestnikow bitwy i zycze powodzenia :)

P.P.Ps

Mam pytanie do Leru ;czy prackę moja mozna uznac za sfinalizowaną:|?

Ewentualnie co polepszyc:(?Juz nie mam głowy do tego:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ogolne zalożenie mej pracy polega na tym,że opalajaca sie na plazy kobieta jest świadkiem niesamowitego zjawiska.Niczym fatamorgana jej oczom ukazuje sie statek widmo a widz jest świadkiem spotkania sie ze soba dwóch światów realnego i metafizycznego.Nośnikiem świata materialnego ma byc kobieta natomiast widmo statku (dodam ,ze bede sie staral oddac realizm Titanica:)jest złowrogim fatum lub symbolem przeszłości jak kto woli:)Kobieta ma byc symbolem beztroskiego życia a statek ma przypominac nam o kruchości naszego życia:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz RENLLIG i porade:)Ale nie chce sie powtarzać w formie staku pirackiego bo juz niestety wiekszosc z uczestników wykorzystala w swych pracach owa forme a ja nie zamierzam powileac czegos kto juz to nawiazal w swych dzielach:|Poza tym jak juz wczesniej napomknalem to sa zaledwie szkice koncepcyjne a dzięki suchym pastelom uzyskam bardzo nastrojowe oświetlenie:)A efekt musi mi wyjsc tak jak to bylo w 2 ej czesci Ghostbusters kiedy to wlasnie taki statek z epoki poczatkow XXwieku wplynal do portu:)zastanawiam sie tylko czy by nie dodac wychodzace dusze z rozszarpanego dziobu i z pokladu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności