Skocz do zawartości

Minibitwa3: "budynek" [concepty]


kurt_hectic

Rekomendowane odpowiedzi

hi,

zaczynamy minibitwe nr.3. prosze wybrac jeden z conceptow i rozpoczac wlasny watek ( tak jak poprzednio ). co do limitow i deathline-a to skladajcie propozycje, ja proponuje: 1000 tri + 512 tex oraz jakies 2 tygodnie czasu. max 3.

 

 

c.1.gallery.php?game=heroes5&image=alchemist_lab_concept&back=concept_art_general.shtml

c.2. gallery.php?game=heroes5&image=ore_pit_concept&back=concept_art_general.shtml

c.3. gallery.php?game=heroes5&image=haven_garrison_concept&back=concept_art_other.shtml

c.4. gallery.php?game=heroes5&image=dungeon_unknown_concept&back=concept_art_general2.shtml

c.5.gallery.php?game=heroes5&image=barracks_concept&back=concept_art_general2.shtml

c.6.gallery.php?game=heroes5&image=inferno_garrison_concept&back=concept_art_other.shtml

c.7.http://www.celestialheavens.com/images/screenshots/homm5/waterwheel.jpg

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie powiedziane ze musimy sie ograniczac do takiej malej ilosci tris ;]

im wiecej np 2k tym lepiej shading rzutuje, a o to chodzi w gamearcie, co z tego ze nie wsadzicie tego do silnika-tu liczy sie doswiadczenie ;]

i jestesmy w 2006, po co 700tris ? ja bym traktowal minibitwy jako nabranie doswiadczenia ktore sie przyda w pracy, a na to patrzą bo nie jestesmy juz w jaskiniach ;d

edit-przejrzalem concepty, na niektore trzeba mniej a na niektore wiecej ;]

wiec sugerujcie -bylbym za tym zeby podzielic modele , trudniejsze-bardziej wymagajace i te mniej a pozniej ustanawiac limity dla poszczegolnych grup niz sprowadzac wszystko do jednego worka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. ja proponuje zeby bitwa skonczyla sie 3ciego marca w piatek o polnocy, tak zeby nie bylo jak ostatnio ze nikt nie wie kiedy ;).

za limitami bylbym ciut wiekszymi, choc te podane przez Kurta sa dla mnie idealne :P ale inni lubia wieksze.

moze 1500 tris i textura 6x(256x256) albo rownowartosc. kanalow do woli (spec, alfa).

a wogole koncepty fajne, a sam temat, mimo ze nie daje pelnej swobody 'artystycznej', to moze byc swietnym przygotowaniem do zycia w brutalnym, komercyjnym swiecie :D no i oceniajacy beda mieli sporo latwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne normalne bo i sam kurt woli dużo brudu i realne materiały ;]

a to dal tylko jako koncepty - ale poczekamy na kurta, choc to dopiero jutro napisze - bo teraz juz zszedl z kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yeyku, ale marudzicie, do roboty i koniec ;). jesli chodzi o cencepty i wzorowanie sie na nich to zasada jest 1, taka jak zwykle: model ma byc zajebisty ;), a czy identyczny z konceptem to zalezy od tworcy. w robocie raczej by musial byc, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to tam wyglada w koncu z terminem koncowym ?

I czy takie nie doswiadczone stwozenie jak ja moze sie z wami pobawic ? :)

 

Aaa i takie glupie pytanie ile mozna zrobic texturkow 512x512 (def, spec, normal) ? czy 3eba dzielic na mniejsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotki, pobawic sie zawsze mozna ;) Przeciez chodzi o to aby sie pobawic ;)

A texture 512x512, x ilosc map czyli np koncowo 1x512 diff + 1x512 spec + 1x 512 norm itd. No chyba ze sa inne zasady ale raczej sie nie spotkalem z innymi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie zaczeło kilka dni temu a tutaj dalej nie ma sprecyzowane jakie limity, lukałem na prace i maja one przewaznie 1500 tri. (moja też ;) a w watku ze max 1000 .... ups no i jaka tekstura ?? Mysle ze w następnej bitwie zwycięzca powinien określic te zasady w pierwszym poście wątku, a jak sie coś pozmienia to go wyedytować, będzie wtedy jasno i klarownie co i jak i za ile :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności