Skocz do zawartości

Piękna i Bestia:"Inside"


yuki

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna- młode życie, bestia- choroba, razem- w nierównym tańcu.

Może nie mam jeszcze siły na bitwe, ale pomysł zamieszczam według rady.:)

 

trudno-zostaje co jest-i tak na pomysle miało się zakończyć. hihi :) Powdzenia wszystkim, dzięki za komentarze i za przychylne przywitanie na forum.

 

The beautiful - young life, the beast - illnes,fear,resignation, toogether - in unfair dance.

q9ho.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

LISEK no co ty chyba zartujesz ta praca bedzie naprawde piekna gdy niebedzie w niej elementow fantasty, yuki niezmarnuj szansy pomysl jest godny uwagi i niemozesz go zepsuc niewiem dokladnie jak wyglada rak na przeswietleniu ale to powinna byc jakas plama i zeby byla zauwazalna mozesz ja na taki promienisty czerwony kolor zrobic. Bedzie BOSKO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spokojny

Za sam (orginalny) pomyśł masz BIG plusa, z ciekawościa czekam na efekt końcowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hym.. co do panienki to nie ma za duzo co pokazywać. Ponieważ jeszcze nie dorobiłam się tableta, po prostu narysowałam ścieżki (nogi,ręce,włosy,ubranie),wypełniłam, dałam obrys,trochę mazów pędzlem. tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hym.. co do panienki to nie ma za duzo co pokazywać. Ponieważ jeszcze nie dorobiłam się tableta, po prostu narysowałam ścieżki (nogi,ręce,włosy,ubranie),wypełniłam, dałam obrys,trochę mazów pędzlem. tyle:)

 

no i co? dalej, myszką można robić świetne rzeczy. Owszem tablet to wspaniała rzecz, ale nie znaczy to, że myszką nie można dobrych obrazków robić, bo można i to z powodzeniem-trzeba tylko się zmobilizować i do roboty. Masz dobry pomysł, niezłą kompozycję więc atakuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz yuki sa 2 bugi pierwszy z nich to miesien prawej reki jest troche za duzy a drugi to prawa noga przed kolanem jest tez jakies dziwne wzniesienie a z kolei udo od gory troche splaszczone :P troche zamieszalem mysle ze sie polapiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą noga i reką to wiem-lipa na maxa-no chyba ze ktoś ma stawy obrotowe :) postaram się coś wkrótce zaradzić. (tak się zastanawiałam kto w koncu zwróci uwagę-przecież az boli jak się na to patrzy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow-a to checa-thx-teraz czekam na najmozliwsza krytykę jaka sie moze zdazyc-KAŻDY BŁAD MA BYĆ WYTKNIĘTY-czekam ;)

 

Gratulacje pozostałym nominowanym-to zaszczyt być w tym gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - sam sie prosiles :]

Pomysl sam bardzo przydal mi do gustu wiec postaram sie pomoc jak najabardziej

1) Jak dla mnie kadr za szeroki i zle ustawiony. Masz focuspoita na srodku i maksymalnie z prawej co troche psuje kompozycje obrazka bo w sumie nie wiadomo gdzie sie patrzyc. Przesun panienke na lozku blizej lewej (prawie na poduszcze) , scianae z rentgenem troche przybliz, zmniejsz moze ciut sam rentgen (bo teraz ogromny jest) - dla mnie chyba tyle jezeli o kompozycje chodzi. Ogolnie zrob obrazek bardziej zwiezly bo sie rozlazi horyzontalnie

2) uzywasz fajnych teksturek ale widac jakos ze to tekstury - a tak byc nie powinno. Uprzestrzenniaj je bardziej. Niektore plytki powinny lekko wystawac ponad powierzchnie sciany przez co rzucac maly cien kolo siebie. To samo ze wszystkimi elementami 3d, bardziej je podkreslic cieniem.

3) Masz duzo swiatla w obrazku ale jego zrodlo tylko jedno (rentgen) domyslam sie ze jest jeszcze jakies poza kadrem ale moze pokusisz sie zrobic obrazke bardziej mroczny, wiecej swiatlocienia. Na pewno na tym zyska, bo teraz jest po prostu za jasny

4)najslabszy wedlug mnie element to postac. Miejscami cieniowanie jest naprawde fajne ale anatomia lezy i umiera. Rece praktycznie nie maja ramion,postac powinna byc bardziej przygarbiona bo teraz wyglada jakby miala

za dlugie rece, To samo nogi - choc juz troche mniej. Stopy sa o wieeeele za male (o wiele!) ogolnie miejscami powinienes smielej podkreslac cienie. A i bialy na koszulce jest chyba az nazbyt bialy. Tak jasny kolor powinienes trzymac

dla highlightów ;] I moze plamki ciemnej krwi na chusteczce?

 

Praca ma potencjal -ale musisz ja doszlifowac

 

I pliiiz wywal te dziwne kreski co ida z przeswietlenia do niej... nie pasuja tu

 

Powyzsze to tylko moja opinia wiec jak sie komus nie podoba to niech ja oleje ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności