Skocz do zawartości

Postać 3D (do wątku Wizza)


mkk3a

Zwycięzcą został:  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zwycięzcą został:



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zdecydowanie mkk3a - model ladny (ofk moga byc jakies bledy dla grafikow, ale jak wiadomo powszechnie ja takim nie jestem), dla zwyklego czleka robi najlepsze wrazenie. ofk prezentacja modelu jeszcze boska....no dla mnie faworyt...

 

cheeeeeers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo zastanawiałem się czy nielot czy mkk3a. Niestety nie byłeś nielocie na żadnym zlocie więc cierp teraz :P :D

 

Ale na serio: nielot i mkk3a prowadzą w tej bitwie. obydwaj zasługuja na cukierki. Pomijając sprawę renderu to liczył się tutaj też kształ anatomiczny.

imo:

 

1. Sczęka

mkk3a: zarysowana była w prawidłowy nieco ostry sposób.

nielot: jest ona pełna przez co sprawia wrażenie człowieka cierpiącego na świnkę.

 

2. Kształ czoła: tutaj wygrał nielot: czoło jest ładnie płaskie

mkk3a: wypukłe zaraz nad zatokami nosowymi w miejscu gdzie wypukłości być nie powinno.

 

3. Nos:

nielot: miękki nosek (byc może wina światła) zrobił z twardziela lekkiego mazgaja

mkk3a: ostre nozdrza ładnie oświetlone przez co dodają orlego charakteru postaci.

 

Były to główne kryteria na jakie patrzyłem przy ocenie wszystkich główek :]

 

 

 

[+]

widzę, że wizz na drugim miejscu więc kilka słów czemu nie wizz:

 

kąciki ust: masta Klicek opisywał kiedyś prawidłowy kształ kącików ust. tutaj tego zabrakło przez co usta wydają się być nienaturalnie uwypuklone.

 

 

Chris: ładnie ale niestety nienaturalnie: mongolskie powieki, brak kącik ust, niezarysowne kości czaszki przez co wydaje się być mocno spuchniety

 

latarnik: kształ brody totalnie odpada, tak samo jak dziwna linia pomiędzy kącikiem oka a uchem. keep learnig :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

no no powiem ze liczylem na innego ktory bedzie mial sznase wygrac (wizz) no a tu taka niespodzianka :D

Długo zastanawiałem się czy nielot czy mkk3a. Niestety nie byłeś nielocie na żadnym zlocie więc cierp teraz :P :D

tweety--> hahahahahaha te zloty to mnie beda przesladowac do konca zycia :D cierpie cierpie ;)

junior--> przeciez rendery sie nie licza ;P

ps. duuuuzo sie nauczylem przy tej bitwie wiec uwazam ja za bardzo udana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności