Skocz do zawartości

Piękna i bestia: "scena kuszenia"


lolipop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Przedstawiam scenę kuszenia Ewy przez szatana.Pierwsza piękna i pierwsza bestia na

ziemi tworzą pierwszy dramat.Moim zamiarem bylo ukazanie sceny prostej i oczywistej jednak przyprawionej nutą tajemniczości, mglistości i erotyki.Corel Photopaint,myszka.

 

Hello.I would like to present a scene of Eve's temptation by the Satan.The first beauty and the first beast in the world create first drama.My intention was to generate a simple and obvious scene,though flavoured with a doze of mystery, mistiness and erotism.Corel Photopaint & mouse.

 

gotowe2a8da.jpg

detale

detale0zp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

shit.no rzeczywisicie.problem w tym ze malo czasu zostalo i juz niewidze szans zebym zmienil koncepcje.sciagania pomyslu nie bylo, temat jest popularny wiec moze futro to potraktuje jako konkurencje:].sam nie wiem.a co na to szefostwo i futro?

praca13az.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat jest nawet wiecej niz popularny;) co do rysunku nie wiele jeszcze mozna powiedziec, moze dodaj troche miejsca w dolnej czesci ( tak zeby nie miala stop prawie wspartych o krawedz ) no i kontrastu troche.

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo temat to sam wiesz...ale powiem ci ze sie obroni jak ladnie zrobisz....poki co mysle ze babeczka ciut...ale minimalnie za mala w kadrze..hm..bo to sa 3 fotki posklejane, i powiem Ci ze troszke to widac ale sprytnie zakryles to wezem proponowałbym powiekszyc ciut nogi i przesunąc w prawo....ale ale spiesz sie chlopie!! Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie drugi od góry z mniejszym nasyceniem jest git ale przesuń dół babeczki w lewo bo nienaturalnie wygląda. Wąż zasłania tułów i to połączenie ...ale i tak widać.

najlepiej jest sprawdzać funkcją mirror wtedy nakrywasz samego siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maronski->druga to jest oryginal z mocniejszym nasyceniem:]

nogi juz zmienialem ale znowu uciekly;)chyba je przykleje.

Morbid->wacham sie miedzy druga a trzecia wlasnie...hmm..w trzeciej mowisz ze niepokoj. to by pasowalo do sceny grzechu.

dzieki za szybka odpowiedz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eden--dzieki.poprawie.

Vorek--masz racje z ta plaskoscia.nie siedze dobrze w bruszach a wszystko pedzelkiem robic to meczace ;)...ale wkoncu bede musial sie za to zabrac:/

poprawilem tlo

9aaaaaab1xo.jpg

 

i zblizenie

9aaaaaa7ju.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc z tego naprawde fajna praca :> Popracuj jeszcze nad nogami. Rzuc jakas teksture na kore drezwa, bo dziwnie to wyglada - takie lyse :P Po dodaniu wszystkich cieni powinno byc bosko :D

 

 

btw - zblizenie na twarz mozna prosic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze idzie. Trochę mało pomysłu na to, co za drzewem. Może jakaś ciemna głusza byłaby lepsza? Na pewno dało by bardziej zróżnicowane plany i uczyniło to bardziej malarskim. Czy nogi i domyślne biodra nie są za bardzo odsunięte od osi dziewczyny? Wiem, że siedzi lekko skręcona/pochylona, ale chyba za mocno. Spróbuj odbicie lustrzane samych nóg, coś mi się wydaje, że będzie lepiej pasowało do ciała, ale niekoniecznie do kompozycji obrazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaaa, cukierkowo ale bardzo przyjemne: ] hehe, niepodoba mi sie tylko ta wygieta prawa noga, dosc glupio wyglada, widzialem referke, ale i tak nieprzemawia to do mnie, pozatym posladek jakos nie tak, hehe

pozdro: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności