Skocz do zawartości

piękna i bestia: "koko"


shi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niniejszym wyzywam wszystkich i przystępuje do bitwy z zamiarem zgarnięcia głównej nagrody :p

- chociaż rozsadek kaze raczej zakładac ze nie mam szans się nawet wyrobic przed terminem a co dopiero odwalic najlepsza prace :p

 

Na razie nie proszę o uwagi dotyczace bledow w modelach wiem ze nienadaja się do oceny niemniej to chyba ostatni moment na założenie tego watku.

 

Mało czasu ale mój pomysl jest dosc prosty wiec licze ze moze jakims cudem dam rade!

 

Scena umieszczona na dzikiej polanie – na pierwszym planie jakies upolowane zwierze. Za nim z lewej strony piekna i bestia czyli dzika kobieta nieskrepowanie prezentujaca swoje wdzieki i nadzwyczaj wyrosniety niedzwiedz. Chcialem jednak żeby scena nie była typowa scena walki oboje będą stac naprzeciw siebie i przepychac się czolami demastrujac swoja pewnosc siebie. Niedzwiedz będzie duzo wiekszy ona będzie dawala mu odpor wykorzystujac roznice w poziomie terenu. Trzecei plan to wielka przestrzen w klimatch rohanu z LOTR2 :)

Trudno to tak opisac nie rozpisujac się zabardzo wiem.ale będzie to mam nadziej szybko postepowac.

Nie pisze wiec wiecej biore się do pracy.

 

Z braku czasu zmuszony byłem ustalic już w przyblizeniu gdzie będzie zmajdowala się kamera żeby moc zajmowac się tylko tymi czesciami modelow które będą widoczne w scenie.

Pozdrwaiam

shi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

>>dziekuje

zamieszam ud

jednoczesnie chcialem prosic was o pomoc >> nie mam wielkiego doswiadczenia i nie wiem jak sobie poradzic z sierscia niedziwiedzia >> bede bardzo wdzieczn jesli mi powiecie jak najleiej przy slabym sprzecie i ogranicoznym czasie. :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

futra:

- 3dsmax 7.5 Hair and Fur Extension

- kilka plugów diomatica

- Ornatrix

- kilka innych pługów

szukaj po prostu fur, albo hair.

Można to zorobi ręcznie ale nie polecam. Albo zrobic złudzenie texturą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

superkoko ty mnie chyba lubisz :)

nie pozostaje mi nic innego jak spelnic twoje zyczenia >> to nie bawem

narazie moge cie zaprosci do siebie na zabawe moim niedlugo nowym tabletem

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny modelik cos sie dzieje z tylu glowy z poly ;) popraw kolanka i ich tyl jest troche dziwny i imo za gruby :) aaaaaa no i najwazniejsze popraw kosci przy palcach u stop ;)

 

powodzenia w dalszym bitwowaniu sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności