Skocz do zawartości

PoproszE o dobitnA krytykE ; )


gonre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

...w sumie nikt nie napisaL Ze kiLa, niestety gLosOw na+ brak, wiec trzeba byLo coS porobic.

 

Teraz jak ??

 

 

ps [gafa] ten post poniZej to miaL byC powyZej czyli tu. Dopiero na drugi dzieN siE zorientowaLeM, Ze wyszLy dwa.

SwieZy jestem :cool: (Zarejestrowany 10-8-2003):cool:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ja mySlaLem Ze DDD ( w sumie trzy ; ) to coS ORGINALNEGO ( widziaL to ktoS gdzieS Zeby tak pisaC 3D ?? ).

Co do prostoty to wolE nie ograniczaC projektu Zeby prostacko nie wyszLo!!

Razczej nie wyuSlE nowego projektu chyba Ze mi coS Allach podpowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie podoba:) w sensie nie logo: czegos takiego na koszulce bym nie nosil ale sam pomysl jest smieszny:)

a ja mam inna propozycje:

 

[align=center]$d

 

[czyt: zmienna d jest mniejsza, rowna 3]

 

wynika to z prostego stwierdzenia ze skoro \"max3d\" to zmiennej \"d\" mozna przypisac liczby o wartosci maximum 3, no nie?

 

pozdrufka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D odrazu mi jepiej, wreszcie ktoS doceniL mOj geniusz he he...

... i to nie byle kto! Genialny geniusz, bo zwykLy geniusz nie wymySliL by \"$d

 

Z radoSci, a moZe z genialnoSci przyszedL mi pomysL (a moZe Budda mi podpowiedziaL).

Oto logo dla niedomySlnych, bo nie moZna siE z niego domySleC czy chodzi o www.3Dmax.pl czy o www.max3D.pl

POOzdrawiam cierpiwych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry gonre, nasz geniuszu, ale geniusz Twej ostatniej pracy przerosl moj (respect\'a Mistrzu) bo ja np nie rozumiem co ona zmienia i dlaczego mialbym zmieniac kolejnosc czegokolwiek.... (moze oddam sie medytacjom)

 

PS: gdybyS mOgL proszE przy pisaniu polskich liter uZywaC klawisza \"Alt\" a nie \"Shift\", byLbym wdziEczny. ale jak tam chcesz (moze to cos wiecej niz tylko zly uklad klawiszy...)

 

pozdrufka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Alcor, ale geniusz mojej pracy nie mógł przerosnAC Twojego, bo padLo by moje twierdzenie z poprzeniego postu.

Możliwa podpowiedź Buddy nie świadczy o tym że jestem buddystą, było to nawiązanie do wcześniejszego postu, żeby nie było że jestem muzułemaninem.

 

zrobiła się zamotana historia, buu...

 

ad. klawiszy jest OK, Shift mi zostaL od pisana SMSow, bo tam polskich fontOw nie ma!

ad.zmieniania kolejności czegokolwiek to zupełnie nie wiem do czego pijesz[soczek], ale ALOTBSOL !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności