Skocz do zawartości

Moje propozycje...


Stan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Niedawno sie zarejestrowalem :) i chciałem pokazac Wam kilka moich propozycji. Jestem tu nowy i wogule od niedawna interesuje sie grafą... wiec nie zjebcie mnie na wstępie ;), ale prosze o szczere opinie i oceny moich prac.

 

No dobra. Number łan:):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakie \"znajome motywy\"??

Jest tyle roznych log (chociazby na tym forum), ze od czasu do czasu, nieswiadomie moga sie pojawic podobne elementy, ale ogolnie to sa dwie zupelnie inne prace.

Ja nie wiem o jakie \"znajome motywy\" ci chodzi. Wogole tym konkursem interesuje sie od niedawna i nawet nie zobaczylem wiekszosci innych prac. Nie inspirowalem sie zadnymi innymi projektami, a jesli ktos widzi jakis element podobny to bylo to nie zamierzone.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecieZ napisaLem ze nie napisze \"WLASNEJ\", wiec nie oskarżam Cię o plagiat

NapisaLem tylko \"znajome motywy\"

praca 4 podobna do pracy nr4 Pit3r\'a

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=5673

 

praca 8 b.podobny motyw,ale inna czcionka w pracy by leander

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=5747

 

jest jeszcze kilka innych podobieństw, ale czas leci, jeśli zazgrzytało to masz moje sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak gonre rzuciło mi się w oczy kilka podobieństw do moich prac, ale myśle, że wynika to częściowo z podobnego gustu a częściowo z tej samej techniki wykonania (to chyba flash, albo freehand, no nie?).

 

W sumie też chodzi przecież o to, żeby powstało jakieś fajne logo, więc dopracowywanie fajniejszych projektów pod siebie wydaje mi się nawet wskazane. Oczywiście nie mówię, ze mialo to miejsce w tym przypadku.

 

Pozdrawiam Stan, Pozdrawiam Gonre.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Rzeczywiście to \'X\' troche podobnawo wyszło, ale reszte pracy calkiem inna.

Tak, niektóre robiłem w flashu. Daleko mi do twoich projektów \'leander\'. Bardzo mi się podobają i moim zdaniem powinieneś być kandydatem do zwycięstwa.

[piwo]

 

Pozdrawiam GONRE, pozdrawiam LEANDER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności