Skocz do zawartości

Demoreel


TIMOTI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oto linki do demek Froda:

1.

http://graftimoti.w.interia.pl/Frodo/boom.exe

2.

http://graftimoti.w.interia.pl/Frodo/swieczki.exe

3.

http://graftimoti.w.interia.pl/Frodo/grzyb.exe

 

To nie zwyczajna animacja zobaczcie to

http://www.nvidia.com/object/demo_soldier.html

a na pewno skapujecie po co programista

poprostu do enginu pod opengl lub delphix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie boiska do kosza to mam kilka wariantów i nie wiem który lepszy :

1.boisko z siatką na około

2.boisko ze zniszczoną i wymalowaną ścianą (graffiti)

3.boisko ustawione przy domu mieszkalnym - dom tak samo wymalowany i zniszczony.

Który lepszy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to ma byc realtime to nie wiem na jakim sprzecie :) sory ta butleka jest za okrogla;) powinna miec max 12 scianek :) jak skonczycie to jedna klatka bedzie wam sie renderowac z 10min ;)

ps a koles nie jest lowpoly i nie wiem jak ty chcesz go z plaskiego wytloczyc ;p zacznij moze od ngo albo od glowy w pelnym 3d :P

kosz za niski, siatka na okolo boiska wygloda inaczej, kosze sa jak z biednej gry albo jak robione przez kogos kto kosza na oczy nie widzial ;) - za gruba obrecz, deska tez nie ta, slupek za krotki..

smietnik.. dziwny dosc wydaje sie strasznie maly, one nei sa tak rozszerzone ku gurze, budynek, dziwny, moze jakas podbudowka..

i uwazajcie na ilosc poligonow;p butelka powinna sie zmiescic w 1000poly to juz jest za duzo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... ten koles faktycznie ma za duzo polygonow, zauwaz ze ma on ful malutkich takich samych rozmiarem polygonkow przy sobie,zredukuj przez zlaczanie wieshcholkow, sprzet nie wytrzyma tylu poly no chyba ze macie engine unreala :) przeciez nie musi byc on ultra-dokladnie co do szkicu, zrob nie tak dokladnie, texturka zrobi swoje na ludziku... ile poly ma ten szlek... bo POSTAC Z Gie Te A: Wajs Siti ma okolo 1000 poly (gdzies tak wyczytalem) a zobacz jak z texturka wyglada...

 

Trzymam kciuka a nawet zlapuie drugiego, tylko ze iezko bedzie mi sie wtedy manipulowalo forum.... macie wsparcie moje (duchowe :) ) i 3majcie sie!!

 

Powodzenia! [piwo][papapa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... ten koles faktycznie ma za duzo polygonow, zauwaz ze ma on ful malutkich takich samych rozmiarem polygonkow przy sobie,zredukuj przez zlaczanie wieshcholkow, sprzet nie wytrzyma tylu poly no chyba ze macie engine unreala :) przeciez nie musi byc on ultra-dokladnie co do szkicu, zrob nie tak dokladnie, texturka zrobi swoje na ludziku... ile poly ma ten szlek... bo POSTAC Z Gie Te A: Wajs Siti ma okolo 1000 poly (gdzies tak wyczytalem) a zobacz jak z texturka wyglada...

 

Trzymam kciuka a nawet zlapuie drugiego, tylko ze iezko bedzie mi sie wtedy manipulowalo forum.... macie wsparcie moje (duchowe :) ) i 3majcie sie!!

 

Powodzenia![heej]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życze wam powodzenia, ale chyba wam się nie uda:| Obym się mylił, ale jeżeli ten ludzik zajmuje 1000 face\'ów:| Obraliście sobie za duży teren do zrobienia. Zobaczcie mój wip z Mechem, tam jest ok 20k face\'ów nie licząc pluginu grable, który włącza siępodczas renderingu. Wtedy jest 351000 face\'ów, ale normalnie mój komp tego nie pociągnie. Model ten jest mało szczegółowy, a wy wytyczyliśćie sobie taki wysoki półap.

 

Mimo tego powodzenia i [soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulica zajmuje sie Windou a ja teraz robie krajobraz jakis sniezny niestety renderki bardzo male bo jak robie wieksze to mi blad wyskakuje :( mozecie powiedziec czy to dobrze wyglada

ps teksturke i jakies efekty zrobi Frodo chodzi tylko o modeling

moze macie jakeis propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz nieaktualne bo ***** frodo i windou cos zaczeli do mnie wyc ze mam z teamu sie wynosic powiem kulturalnie to bo niezacytuje doslownie i koja wspolpraca z nimi zostala zakonczona a to pewnie dlatego ze to bylo do konkursu i ze mna by dostali o 250zl mniej jak niektorzy lece na kase wiec juz niepiszcie czy dobrze zrobione czy nie (frodo i windou )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności