Skocz do zawartości

Dostalem maila :D


SWOMA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A oto treść:

 

\"Czesc

Zwracam sie do ciebie z prosba o pomoc. Mianowicie chodzi mi o kosci w 3DS Max, nie wiem jakich kosci zastosowac przy tworzeniu szkieletu do modelu o czterech odnózach. Jak mam wykonac ten szkielet aby byl prosty i nie przysparzal problemów w jego animowaniu. Model do którego chce stworzyc szkielet przesylam ci w zalaczniku Czy móglbys mi napisac jak mam go wykonac. Jesli mogóbys stworzyc taki szkielet u siebie i opisac jak go zrobiles i plik maxa przeslac mi na adres: [email protected]\"

 

to skandal. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dopisuję się do tych, którzy tego mail\'a dostali...

 

Hmmm - delikwent najprawdopodobniej zrobił sobie listę e-mail\'i do wysłania właśnie z tego forum z listy user\'ów.

 

Ciekawe, czy ktoś odpowie mu pozytywnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego człowieka bardzo łatwo znaleźć, tylko powstaje pytanie - czy on właściwie robi coś złego? Jego wzmianka o ewentualnej zapłacie jest raczej śmieszna, więc ani to wyłudzenie ani kłamstwo.. Jakaś dziecinada co najwyżej.. no i spam.

 

..ale jak dostanę to pewnie i tak się zdenerwuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to jakis maniak ( nalogowy morderca) i chce nas (grafikow) wykonczyc.....jeden po drugim :D....na koncu przezyje JA i KArawan i Adek....Ja i KArawan bo lubimy horrory...i zginiemy przez przypadek,.....a Adek jako jedyny sie uratuje i bedzie opowiadal swoim wnukom o nas :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie Aleksander masz racje, ale dlatego nie podalem nazwiska goscia a moj mail na ktorego doszlo jest wp, a wiec w razie czego mogl bym isc w zaparte ze to nie ja :) Tutaj jest podana ksywa, skad wiadomo ze swoma to ten swoma. A moze to jakis gruby i lysy 47 letni gosciu zbierajacy znaczki pocztowe i kapsle ? Swoja droga musze poszukac sobie nowej ksywy, bo wiara na necie zawsze mnie sie pyta czy jestem dziewczyna ze Szwecji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta tajemnica korespondencji to jest troche inaczej. Nikt nie moze udostepniac listow pisanych do mnie bez mojej wiedzy. Sam moge udostepniac to co ktos do mnie napisal, chyba ze nadawca wyraznie sobie nie zyczy. Po drugie w tym wypadku mamy do czynienia ze zwyklym spamem, wiec nie wiem w czym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie mieliście?

 

dear Syborowski, I need your help. I made a sport car but i have a problem.

1- How can i do that create material for my car like your material\'s car to it seems real?

2- Let\'s suppose that a car have moving in street(with high speed).How can i do to simulate trees\'s shadow and clouds\'s shadow motions in front glass\'s car?

Please send yor maxfile for me that i will have a sample. I need your guidance, Thanks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest patch do internet explorera który chroni przed jakimś tam nowym virusem Blaster Worm czy coś takiego, gdzieś to pisze na stronce majkrosoftu.

 

Ale nie słyszałem, żeby microsoft się tak poświęcił żeby to wysyłać, chcesz to instaluj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mejl z Microsoftu to nic innego jak wirus, nie badzcie tacy naiwni ze niby MS tak sie nagle troszczy o swoich userow!!!

Mam zarejstrowane 3 licencje (a moze wiecej ? juz nawet nie pamietam) Windowsa i dopiero trzy razy w przeciagu 7 lat zdazylo mi sie otrzymac cos listownie od Microsoftu!

Takze NIE DAC SIE NABRAC na to!

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności