Skocz do zawartości

Adris


Thergo

Rekomendowane odpowiedzi

jest to druga moja skonczona pracka w maxie, wiem ze ma sporo niedociagniec itp.

Wiekszosc pracy (okolo 80%) powstalo na maxie 3, reszta (glownie uzywanie pluginow: simcloth i shaghair, oraz poprawki irendering na maxie 5.1).

Wszystkie komentarze, krytyki itd. mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dla mnie ok. mam tylko jedno zastrzerzenie. jakbys sie czul jakbycie do krzyza przybili?? Jakbys wygladal?? Mialbys takie aksamitne cialo?? powinienees ja troche zeszpecic i pokazac cierpienie na twarzy. Pracka moze byc super, narazie jest ok. na pewno nie jest jescze skonczona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mORPH, co do cierpienia na twarzy to sie niezgadzam, widziales na obrazach z chrystusem cierpienie na jego twarzy, w koncowym etapie umierania nie czuje sie juz cierpienia tylko spokuj. Co do szaty to masz racje wymaga poprawki.

Aragorn tla niezmienie bo mi sie ono akurat podoba (kazdy ma swoj gust), co do przymocowania to tak jak szata to tez wymaga poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy ona bedzie zeszpecona czy nie to dla mnie nie ma roznicy. Tak jest ok, tym bardziej ze pracka podchodzi chyba troche pod fantasy. Razi mnie natomiast tlo. Kolor czerwony odciaga uwage widza, ktora powinna skupiac sie na postaci. Jezeli natomiast nie zmienisz zdania sproboj za plecami postaci ustawic czerwone swiatlo tak aby tlo i postac nie stanowily 2 odrebnych czesci. Tyle ode mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra przekonaliscie mnie poprawie to tlo i pare innych rzeczy, ale niepredko bo teraz pracuje po 10 godzin dziennie i nie mam czasu.

eRB to jest wolny kraj i moge sobie porownywac kogo chce z kim chce, a moj poglad religijny jest inny a w zasadzie go brak, wiec mam to w d...e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności