Skocz do zawartości

Problem z windowsem XP heeeelp


Barył

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) mojej Karolince po podlaczeniu zsei z netem przez modem wyskakuje poi pewnymc czasie cos takiego

 

Sytstem windows musi byc uruchomiony ponownie poniewaz usluga zdalne wywolanie procedur (RPC) zostala nieoczekiwanie przerwana

 

Co to moze byc????? i komp sie wylacza...help!! jak nie znacie odpowiedzi na to pytanie to moze znacie jakas stronke z forum o windowsie xp!

z gory wielkei dzienx z apomoc!!

 

-pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to na 100% WIRUS W32.MSBLAST (tak to sie chyba pisze), na

www.microsoft.com/security

 

znajdziecie lekarstwo.. wirus dotyczy w2000/xp/2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak od dwoch dni wokolo slysze \"... moj komp wylacza sie po wyswietleniu komunikatu...\" :) Ja sam tez sie zarazilem przez modem. To pierwszy wirus, ktory zaatakowal na tak szeroka skale, dobrze ze mozna go bez problemu usunac.

Brawa dla panow w Microsoftu za kolejna dziure w systemie...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi przypomina czasy windozy 95 i roznego rodzaju nuke\'i na port bodajze 139.

Ale w XP dziura byla powazniejsza, a caly system chodzi wolniej:(

Chopaki z MS cofaja sie w rozwoju (nie wiem czy dac usmiech, czy :( )

Windows 2000 Pro Rula (oczywista z service packiem 3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) qrcze..sciagnalem cosik na tego wiruska zze strony microsoftu ale gdy chce to zainstaowac wyskakuje mi komuinikat ze nie moze zainstalwoac bo jezyk ten co mam zainstalowany (polski) nie zgadza sie z tym co che zaisntalwoac :Pale mam instalke nortona antivira ale z 2002 poradzi sobie z tym? czy szukac innego rozwiazania? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A U MNIE OBJAWY TEGO WIRUSA TO:

błąd SVCHOST.EXE + zamkniecie go

niemoznosc przesuwania, kopiowania i wklejania plikow... hehe t wiec jak system robil shutdown w 30 sekund w XP to jest to kolejny dowod na wyższoscia 2000 na XP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W32.Blast.Worm

 

[lol2][rotfl2] kurcze rozłączał mnie z netu po 3 minutach , a potem resetował kompa

[lol2]

 

Jak chcesz ściągnąć patcha do windowsa to musisz ściągnąć PL wersję. Jak masz juz ściągać EN wersję to kliknij po prawej stronie na LANGUAGE i zmień język na PL. To wszystko. Oczywiście najnowsze bazy anytira mile widziane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I u mnie blasterek zagoscil.

 

Jednak najpierw uzylem naredzia symantecu do usuwania, a potem latka pod winde 2000 i teraz super chodzi.

 

najsmieszniejsze jest to ze calosc sie zdarzyla po wymianie kosci pamieci. sprawile sobie noweczki Kingstone DDR 400 256 mega i takie 2 sobie wkladam i zeby popatrzec jak szusuja a tu zonk. Sam walczylempotem komp do serwisu i wszysdtko ok, az do wlaczenia kabla sieciowego. To dzwonie do tych od netu, a oni mowia ze to wina karty sieciowej. Wynienilem moje realtekowe gonwo na inne na gwarancji, a tu dalej to samo (2 dni czekalem na aktywacje netu). i dopiero teraz zajarzylem co to jest.

 

Wicie co Forum rzadzi.

 

A poza tym powiem wam ze Dual DDR ram rzadzi, w benchmarkach powymianie szybkosci na ddr 400 i odpaleniu duala jest 30-40 % przyrost mocy ogolnej (CPU, grafa no i ramik) na procke P4 na magistralce 800 mhz. Polecam wam wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie rozumiem - JEDEN WIRUS A TAK ROZNE OBJAWY? Ani mi sie komp nie resetowal ani rozlaczal z netem, a nie zamykal sie po 30 sekudnach... A mialem dokladnie tego samego wirusa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

a posiada ktoś z was pakiet z tpsa? jeśli tak, to nie łączcie się przez tą %^$&*%*#$ aplikację dostępową!!! Loodzie! Przez 2dni wyrąbywało mnie z netu i resetowało kompa - potem wywaliłem tom aplikację (ndal mając tego wirusa) i wszycho działało w miarę wporzo, ale i tak mam tom łatkę już zainstalowaną :) ktoś mi zresztą mówił że z samej tepsy mówili że nie jest ona najwyższej jakości

:( pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 45 godzin

 

sluchaj - facet z hotline mowil mi zeby nie uzywac tego bo to g****o jest i zeby samemu skonfigurowac polaczenie. Do tej pory tak mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba sciagnac z polsiej strony microsoftu dwa patche ( cos o zdalnych procedurach) i podczas ich instalacji trzeba odlaczyc neta, wtedy sie poprawnie zainstaluja i problem zniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności