Skocz do zawartości

[Współpraca] Nowy projekt...Duże możliwości


Gość andre333

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andre333

Witam serdecznie!

Wpadłem na bardzo interesujący pomysł. Już przechodze do szczegółów. Mam na imię Michał i moją pasją jest gra Gothic oraz morrowind. Pewnego wieczora siedzie sobie przed komputerem i myśle jak by tu zawojować www. I wymyśliłem. Jak wspomniałem wcześniej, moja pasją jest gra z serii Gothic i Morrowind. Wpadłem na pomysł, stworzenia witryny i forum, które będzie zajmowało się tworzeniem modów pod te gry. Nie jest to łatwa sprawa zdecydowanie. Projekt może i jest trudny, ale i obiecujący. Oczywiście żeby takowe coś stworzyć trzeba znać się na rzeczach. Jednak powiedziałem, nie zaszkodzi spróbować. Server mam, sponsora też, domene też i pozycjonera również. Jedyne czego mi potrzeba do dużej ilości ludzi. Zaczne od siebie, co potrafie i tym podobne.

1. Ucze się tworzenia modeli, tekstór w 3ds MAx 7.

2. Od 1 roku bawie się w strony www(moja strona:http://www.gothic.gof.pl).

3. Świetnie współpracuje w grupie.

4. Znam się w miare na php i dobrze na html.

5. Znam wielu wpływowych grafików.

6. Znam się dostatecznie na Photoshop 7.

Teraz przedstawie kogo potrzebuje. A więc:

1. Programiści(stopień dość dobry/wysoki):

- Bardzo dobra znajomość php i html, jak również xhtml.

- Dobra znajośc Script java.

- Osoba mająca pojęcie na tworzeniu takowych dodatków do gier, czy też ich modyfikowania.

- Inne zalety jakie powinien takowy programista posiadać.

Takich ludzi potrzebujemy w największej ilości. Osoba dana, powinna posiadać dość czasu(nie mówie tu o dużej ilości), aby obgadać każdą realizacja. Powinna być kompetentna, i dojrzała, i dobrze współgrać w grupie.

2. Graficy:

a) Świetnie obsługujący photoshopa, na najwyższym poziomie. Potrafią dobrze tworzyć modele, tekstury, layoty.

b) 3d, 2D , ludzie, którzy znają się na grafice 3d i 2d, i którzy dośc dobrze sobie z nimi potrafią radzić. Nie muszą posiadać niewiem jakich umiejętności.

3. Inni - jeżeli uważasz że nadasz sie na inne stanowisko, które może mieć cenny wspływ na wykonywaną przez nas prace, również prosze sie zgłaszać, bo każda para rąk jest nam obecnie potrzebna.

Bardzo dobrze wiem, że za takie coś powinno być wynagrodzenie pieniężne. Jednak chciałbym powiedzieć, że w obecnej sytuacji takowego nie przewidujemy, ponieważ robimy to z czystej woly i chcemy zmierzyć się z wyzwaniami, które jak wiadomo są olbrzymie. Oczywiście jeżeli kogos to zadowoli, mozliwośc umieszczenia reklamy na portalu pod każdym względem, moge udostępnić ewentualnie serwer, oddać cms. Chociaż tak jak mówie prosze wyłącznie o zgłoszenia, osób którzy są zainteresowani współpracą i chcą zyskać sławe, jakie napewno taki projekt przynosi.

Zainteresowanych prosze o kontakt gg-1419106 lub email: [email protected]

Im prędzej tym lepiej.

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności