Skocz do zawartości

logo (czyli moje 3gr)


pieczarr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sprytne posunięcie z tymi barwami serwisu ;) Chyba spapuguję i swoje też tak przerobię ;)

 

Logo też sprytne, chociaż nie wiem, czy nie za bardzo przekombinowałeś. Przy pomniejszeniu znak nadal zachowuje charakterystyczną formę, ale trochę zanika jego czytelność.

 

Pozdrawiam [soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt że nie zamieściłem loga w wersji miniaturowej :) ale chyba nie jest aż tak nieczytelne gdy się je zmniejszy jeszcze w wersji wektorowej i dopiero wyeksportuje do rastra, zresztą ocenicie sami. :) Nie wiem jeszcze czy zostawić napis na dole pod logiem czy tak jak w tym pierwszym (niebieskim)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie te logosy wciągnęły więc mam jeszcze jeden pomysł do poddania pod ocenę i krytykę ;)

Mam nadzieję, że te wersje są czytelniejsze od poprzednich, choć jak widać forma graficzna podobna, ale postanowiłem rozszerzyć znaczenie merytoryczne loga (w końcu nie wszystko się kręci wokół 3d maxa).

 

PS. Lepsze z cieniem czy bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobijamy już powoli do konca (godz 0 - 7min) :) więc dzięki za wszelkie komentarze. Miałem w planach popracować jeszcze nad napisem, może owinąć go wokół loga albo co, ale jak koniec to koniec :(

 

Życzę wszystkim powodzenia na zbliżającej się selekcji projektów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności