Skocz do zawartości

Robie grafe do strony, pomóżcie :D


IceFury

Rekomendowane odpowiedzi

Sam dokładnie nie wiem co zrobić. do tej pory mam taki sobie projekcik....

logo.jpg

 

Robie sobie stronke o fantasy ale nie wiem jeszcze czy będzie o RPGACh czy o książkach nie wiem :D

 

Aha i powiedzcie co poprawić na stronce (to jest projekt texty sa krzywo, trawki na dole nie bedzie, jedyne co z projektu zostanie to zwój i poniszczona kartka, co o tych elementach sądzicie?)

 

Co poprawic w tym naglowku strony? Wiem, że tarcze są nieco przesunięte, ale co poza tym? Aha napisu nie ma bo jeszcze nie wiem jak nazwę strone :D

 

Odpaliłem takie słabe forum na którym możecie dodawać pracki do albumu i tam jest system oceniania i komentowania, ale jak już zdecydujecie sie tam wejść to nie wrzucajcie 100 prac bo mam tylko 40mb na lycosie :(

 

FORUM - http://members.lycos.co.uk/teamnwn/phpBB2/

dzięki :D

http://sportowe.w.interia.pl/test/projekt.html

 

3.jpg

4.jpg

1.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no wiec takkk... widze ze ci te loga wychodza jakby robione na paincie :))(moze i sa, nie wiem :D)...

Wiec proponowalbym ci rozwiazania \"mniej artystyczne\", anizeli popisywanie sie pieknymi logosami w nietoperzami itd, bo to nie jest zbyt ladne :D.

A jezeli chcesz zrobic wsyzstko sam, to zrob strone z ramkami, ew jakies gradienty w menu itd :)... jeezeli to ma byc servis, to chyba taki uklad strony bedzie bardziej przejrzysty od twoich artystycznych experymentow :).

 

pozdrowienia, powodzenia w projekcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności