Skocz do zawartości

babbaaa


ttaaddeekk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ogolnie spox tylko dziwnie wygladaja uszy (miejsca gdzie sie do gowy przyczepia malozowina uszna) dlonie i stopy (szczegolnie palce i paznokcie) i czy nie uwazasz ze nogi i rece sa zbyt kwadratowe ??

 

ale podoba mi sie ladne textury :)

 

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok poprawie to i owo może dziś wieczur bedzie update a dłoniei stopy to prowizorka dla ogólnego zarysu postaci (rekawiczki i buty) zresztą na piersiach też bedzie staniczek a rece i nogi poprawie i. A i zamiast włosów bedzie miała węże albo inne gady[no]

 

a i dlaczego transwestyta (może chodziło ci o naturzyste)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co oznacza transwestytyzm? Chyba nie.

 

w tym wypadku podejżewam, że Sikhamowi chodziło o faceta z obciętym kut... i dorobionymi piersiami ;) nie obraź się, ale to coś naprawdę przypomina faceta :P:) no twarz to już zwłaszcza do poprawy [lol2] keep working [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model ładny,szczególnie nogi i stopy( o uszach nie wspominam,ponieważ już to zauważyłeś) tylko ręce dziwnie zbudowane,ręka składa się z ramienia i przedramienia,a u ciebie ręka ma 3 trzęści,musisz skrócić bark ponieważ jest nienaturalnie długi.Teksturka bardzo mi sę podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to troszkę dziwny ten model... nie pasuje mi tam sporo rzeczy, ale moze to ma tak być?? Niemniej jednak napiszę coś jak ty napiszesz co to ma być!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bleeeeeee, wywal te referencje, przecież ta babka na tych rysunkach wygląda tragicznie, geeeeeeez :| lepiej pościągaj jakieś fotki z netu i na nich się wzoruj, albo poproś koleżankę, żeby ci pozowała :] no i według mnie lepiej jakbyś zrobił normalną babkę a nie elfa, ale to już twoja decyzja :) trzymaj się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie bede dalej czepiel piersi niech beda troche okrąłwe. kolejna rzecz to brzuch - ktos tu poszedl na latwizne. widać konic żeber, ale brzuch jest bez miesni. to cos tu nie gra,albo jest chudy i wklesly lekko i widac koniec żeber, albo jest okrągły ( jak tu) i zeber nie widać. natomiast to na wzor tatuaża bardzo mi sie podoba. popracuj jednak nad modelem pierw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nie zamiesczam jeszcze updatów czas uchylić rębka tajemnicy...

 

Babka bedzie miała płaszcz lub suknie bedzie toples a w reku bedzie trzymać kusze . A i dam dobrą rade najpierw model potem textury teraz mi sie wszystko chrzani jak przerabiam . Ale wkońcu człowiek uczy sie na błądach[yes]

 

Cały ranek pracowałem na simclothem i nawet spoko ten materiał wychodzi, choć nie pogardze jak by ktoś miał jakie tutki do niego. To do nastepnego duużego updatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pare uwag:

1.Ma za niskie czoło, co troszke razi (tez na początku popełniłem ten błąd w moim wip)

2.Biodra!!!To facet czy baaabbaaaa.Jesli baba to musi miec szersza miednice, zeby wyglądala bardziej kobieco.

3.Ramiona i pachy.Pachy za płaskie, natomiast co do ramion, to musiała nosić ciężkei torby,że tak jej barki osiadły:P

4.Poza tym ładne tekstury, ale zostawiłbym je na koniec:)

Ładna pracka

Pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloo

 

Ok i oto zapowiadany update (nie taki duży ale zawsze).

 

Co mogłem to poprawiłem,(ręce nogi piersi ramiona, biodra).

 

Jakie jaj zrobić włosy(czy wogóle nie robić) ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

 

Niestestety czoło zostało stare bo jak podnosiłem to wyglądała jak by sie czemuś dziwiła.

 

Widoki są bez perspektywy żeby nie było zniekształceń.

 

Teraz zostało połączyć ją z bipedem :) :) :) , wiec jak coś mogło by być lepsze to mówcie

 

Qrcze gdyby nie forumowicze ten projekt był by już dawno porzucony (pussy), tak więc czekam na komentarzy i uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo, teraz to ona ma fajne piersi :D ale jedno mnie ciągle gnębi... dałeś jej prawie takie \"kaptury\" jak ma Pudzianowski :) a propo włosów to ja bym ją widział z krótkimi, to znaczy nie na jeża, mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi :) trzymaj się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności