Skocz do zawartości

durny problem z maya


mandragora

Rekomendowane odpowiedzi

pewien czas temu chciałem wymienic sobie bios pł. głównej ale się nie udało dopiero

programatorem zdołałem naprawi problem, lecz nie obyło się bez problemów, po ponownym uruchomieniu

maya i wciśnnięciu klawisza f lub jakiś tam innych funkcji program zamykał się wyraźnie bez

ostrzeżenia, co niemiłośieernie irytowało. Znallazłem po pewnym czasie winowajcę był nim explorator

ten co odpowiada za powłokę windows. System podszas startu nie wyświetlał niczego lecz kiedy zakończyłem pracę

explorer.exe i ponownie go włączyłem wszystko wróciło do normy ale nie maya, wszystko było wporządku

do czasu kiedy się właśnie explorer.exe nie zwalił. Wszystko w miarę wracało do normy po reinstalacji systemu

service pack 2 też był zainstalowany, wszelkie poprawki też, więc nie wiem o co chodzi. Następnie

dorwałem inną wersję windows xp i wszystko działało do pewnego momętu kiedy znów maya nie wywalała się z błędem

ale tym razem był pokazywany rodzaj błędu, wszystko związane było z mayą a to shared.dll a to imageui.dll

i takie tam inne błędy związane z mayą ale tym razem to nie jest wina explorer.exe. Jeszcze coś jakiś czas temu

zmieniałem rozmiar partycji na C następnie wszystko sformatowałem zrobiłem scandisk dla wszystkich partycji i nic

żadnego błedu, a maya nie działa prawidłowo teraz mam własciwie łysego windowsa xp z podstawowymi sterownikami

tak aby mniej więcej wszystko działało. Mam Maya 6.0 i 7.0.1 i dla każdej z tych wersji te same błędy, a może to bios

a może klawiatura nie mogę napisac ci (wiadomo o co chodzi np nie mogę napisac Ćma bo ta pierwsza litera nie daje się napisac)

 

 

Abit NF7-S v2.0

ATI Radeon 9800Pro 128 MB stery 5.13

Sempron 2200+

1GB Ram ddr 400 ale działają na 333 dla niższych czasów (dual channel)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ta klawiatura służyła już około 5 lat nigdy nic takiego się nie zdażyło a pewnie dzis zajdę do kumpla i porzyczę a i tak kupuję nową za okolo 70 zł można kupić niezły produkt logitecha tą też mam logitech 104 a z tego co wiem zwykłe za 30 zł padają po roku więc moja po 5 latach to może już jej koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

file -f -new;

// Result: ./untitled //

docServer -start;

// MayaLive version // Error: Cannot find procedure "mlGetRotoCacheSize". //

// mental ray for Maya 7.0

// mental ray for Maya: using startup file F:/Program Files/Alias/Maya7.0/mentalray/maya.rayrc

// mental ray for Maya: setup

// mental ray for Maya: initialize

// mental ray for Maya: using 1 license

// mental ray for Maya: register extensions

// mental ray Node Factory: loaded

// parsing F:/Program Files/Alias/Maya7.0/mentalray/include/base.mi

// generating Maya nodes...

// parsing F:/Program Files/Alias/Maya7.0/mentalray/include/contour.mi

// generating Maya nodes...

// parsing F:/Program Files/Alias/Maya7.0/mentalray/include/paint.mi

// generating Maya nodes...

// parsing F:/Program Files/Alias/Maya7.0/mentalray/include/physics.mi

// generating Maya nodes...

// parsing F:/Program Files/Alias/Maya7.0/mentalray/include/subsurface.mi

// generating Maya nodes...

// mental ray for Maya: successfully registered

// Error: Fur::source UI create script: (kFailure): Unexpected Internal Failure //

// Error: initializePlugin function failed (Fur) //

// cgfxShader 4.4 for Maya 7.0 (Nov 20 2005)

// Error: Cannot find procedure "mlCreateUI". //

updateRendererUI;

// Error: Cannot find procedure "cpCreateUI". //

updateRendererUI;

 

 

 

to jest wyciągnięte ze script editora ale zaóważyłem coś jeszcze załączyłem sobie BitDefendera a on wyrrył mi że niekture pliki są zainfekowane Win32.Partie.B wiecie może jak to usunąć ? bo głupek atakuje głównie pliki *.exe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności