Skocz do zawartości

\"bezinteresowność\"


saygon

Rekomendowane odpowiedzi

temat ktory tu porusze spowodował że przestałem pisywać na innych forum o maxie.chodzi mi mianowicie o zjawisko\" dam ci link do czegoś tam ale ty mi daj do czegoś tam, a jak niemasz to gó*** mnie to obchodzi\" podałem to w nieco przesadzonej wersji ale chyba każdy wie o co mi chodzi.To zachowanie jak dla mnie niema usprawiedliwienia i osobiście będę je tępił.i informacja dla ludzi którzy to robią to wam nic nieda bo jeżeli ktos ma to czego szukacie to itak wam to prześle/da link/ czy da jakiś namiar.to tyle ile mam do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

witam!!!

 

Saygon teraz sie pewnie rozpisze ale powiem ze chcialem zamiescic podobny topic ale widze ze sobie jaja ludzie robia a to dla mnie jest bardzo wazny temat!!!

 

Poniewaz moj kolega ktory probowal cosik robic w grafice wczesniej odemnie mowil (jeszcze wtedy nie mialem interka a on mial ) mi zebym sie nawet za to nie bral lepiej zebym zaczol programowac na powaznie pytalem sie dlaczego ??? on mi odpowiedzial ze wlasnie lazil po roznych stronkach na ktorych byly wlasnie pogawedki . No i mowi mi ze jak sie co kolwiek zapytal to slyszal : \"odsylam cie do ksiazki heliona ale nie podam ci tytulu \" \"musisz troszke pomyslec bo ja nad tym myslalem tydzien i ci tego nie zdradze\" \"poszukaj jakichs tutoriali w internecie ale tez ci nie podam linka bo bardzo dlugo go szukalem\" . Dobrze ze na poczatku nie mialem internetu :) bo bym sie chyba tez zrazil ale dostalem pewnego dnia modem i szukam cos o 3d max i pomyslcie sobie ze trafilem na ta stronke :) pierwsze co zrobilem to przerobilem troszke tutkow a potem zatakowalem forum i jak sie okazalo wcale tak nie jest jak mowil moj kolega !!! Jestescie super kolesie nikt nikomu nic nie zydzi wszystkim sie dzila zawsze starajcie sie pomuc THX za to ze dzielicie sie swoja wiedzia (chociaz byl taki okres ze w to zwatpilem ale po rozmowie z petrikiem juz jest dobrze :) )

 

Mam jeszcze jedno pytanie a nie wiem czy zalozyc topicka ! :) wiec pierw powiem tutaj a pozniej sie zrobi topicka nowego :) wiec mam pytanie !!

 

JAK UWAZACIE trodno sie wybic w grafice 3d ??? moj qmpel tez wspominal ze grafikow jest za duzo zeby zaistniec musisz byc naprawde zajebisty co wy na to ????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna żecz. Osobiście nie spotkałem się nigdy z czymś takim. Dostałe sporo namirów i dostałem kilka przesyłek z ciekawą zawartością (nie wąglik) nigdy nikt mi niczego nie odmówił (nie chodzi o dziewczyny). A wy takie żeczy piszecie. Naprawdę jestem zdziwiony. Jeżeli sam odpisywałem nieśpiesznie to tylko dlatego, że internet mam przez modem i nie odbieram go codziennie, a czasami trudno mi jest się zmusić rzucić coś na sieć (wysyłanie idzie wolniej niż odbieranie). Ale zawsze służę pomocą. Niestety moje zdolności pedagogiczne też są niewielkie (szybko się denerwuję). Ale zawsze służę pomocą. Ajeżeli chodzi o drugie pytanie to piekarzy też jest dużo:) A tak poza tym to może stworzymy jakąś spółdzielnie 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności