Skocz do zawartości

w uscisku bestiiiii


nail85

Rekomendowane odpowiedzi

A oto moja odpowiedz ...podwojna a raczej potrojna!mamy tu dwa kierunki w ktorych zmierzaja prace albo 2 kobiety ktore tarmosi wieeeeelka bestia albo jedna kobieta uciekajaca przed rownie wieeeeelkim robotem. Mysle ze pierwsza wersja bardziej odpowiada na temat za to druga jest moim zdniem lepsza...jak sadzicie?

 

Obydwie naszkicowane akrylem i podrysowane na photoshopie 7.0

 

a linki do duzych wersjii to:

http://www.deviantart.com/view/29447814/ polecam obejrzec tu praca nie jest skadrowana co pozwala zobaczyc tego nieszczesnego robota ktorego nie moglem wmiescic w ramke jpgow ktore mozna wyslac na ta strone.

http://www.deviantart.com/view/29812323/ to link do 2giej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, chłopie, czemu to tak póżno się zgłosiłesz?. Ahh, najwidoczniej nie czytałesz regulaminu.

A tak na marginesie, Ruda jest ładna, nawet bardzo :), a druga praca mi się nie podoba, sorki, jest dla mnie nie przemyslana. Nie wiadomo co tam głowy wogóle robią, jakie mają działanie. Czy to bliżniaki syjamskie :D

Pozdrówka nail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to patrzac na ten pierszy obrazek nie moge sie pozbyc wraznia ze jest skladany z roznych kawalkow. Anatomia ramienia jest jakby zywcem z posera wzieta (tam takie fajne znieksztalcenia wychodza ;] ), twarz tak odstaje od reszty ze az chce mi sie prosic o referke z ktorej zostala narysowana, wlosy wygladaja jak wczesny wip, piersi sa jakies takie nienaturalne bardzo, a tlo to tak na 15 min z przerwa na kawe...

 

Sorry ze tak jezdze ale nie lubie tak niespojnych rysunkow... ja tu widze jakis potencjal w ktory jeszcze duzo duzo pracy tzreba wlozyc. Na miniaturce to wyglada naprawde ciekawie... i tyle :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omen- wiesz ja nie robie tego od wczoraj, uwierz mi ze cwicze ladne pare lat rysuje od dziecka i niejeden kurs i niejedna szkola za mna wiec synek nu nu nu... a w kazdej pracy sie doszukasz takich strasznych uchybien - szczegolnie w pracy ktora robie z czystej zajawki a nie na potrzeby studiow czy z akademickiej chceci wyzycia sie w realizmie. taka moja wariacja na temat kobiety, ostatnio lubie rysowac burze wlosow i duze glowy , co innego robie jesli musze uderzyc w realizm farbami.

______________________________________

nie to ze nie umiem przyjmowac krytyki bo nie raz sam o nia prosze ale nie lubie gdy ktos na sile doszukuje sie czegos w pracy byle by sie przyczepic...pukasz pod zly adres ziomek hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omen- wiesz ja nie robie tego od wczoraj, uwierz mi ze cwicze ladne pare lat rysuje od dziecka i niejeden kurs i niejedna szkola za mna wiec synek nu nu nu... a
Jak rozumiem 3 lata poświeciles na glowe, 3 lata na rece i 3 na tułów. Teraz proponuje poswiecic troche czasu na zgranie tych elementów razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. no wiesz, to nie jest do konca doszukiwanie sie na sile. Jak szybko rzucisz okiem na pierwsza prace to wyglada bardzo fajnie, ale potem zaraz rzuca sie mi, amatorowi, w oczy ramie, ktore wyglada jakby bylo pozbawione kosci i wykrecone..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności