Skocz do zawartości

wastelands - mercenary


ftorek

Rekomendowane odpowiedzi

hej

 

no wiec jeszcze jeden pan z serii \'wastelands\' :) - jest to najmenik walczacy pod sztandarem tego co zaplaci wiecej :)

 

ma on cos kolo poltora tysiaka trojkatow a texturka to 512x512

 

i jest on zrigowany podobnie jak poprzedni

 

mercenary.jpgpprzedni :)

 

co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hi!

 

no tak, postac moim zdaniem nie przypomina najemnika :D(glownie te spodnie - jakies takie wiesniackie).... pozatym cos jest z miesniami na rekach(jakos dziwnie ulozone)...

A pozatym to jeszze zastrzezenia do bucikow... znowu takie kajaki jakies :P...

ale no coz, troche gorszy od tamtego wydaje mi sie, ale trzymasz poziom :D

ps. ile robisz taka postaac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postać ładna, ładne textury, jedynie do czego bym się przyczepił to ta antenka która mu wychodzi z ucha i ta maska na twarzy------- zamiast takiej antenki zrób może lepiej cały moduł komunikacyjny a maskę trochę uwypuklić ............

ogólnie ok można by takiego kosić.... Napisz tylko ile to ma faces i jaka textura....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad textura skory i wiekszym realizmem. Glowa hmm wyglada jakby byl nieco upsledzony ;) szczegolnie oczy. Jakbym takiego zobaczyl w grze to bym popatrzyl na jego morde i bym sie zastanawial czy warto juz w niego walnac z shootguna czy jeszcze chwile postac i sie posmiac :) mowie o twarzy Reszta calkiem fajoska tylko ze nie wyglada na doswiadzconego najemnika nie budzi grozy, sily, buty sa dobre ale wydaja sie duzo bo ma za krotkie wiesniackie spodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera ftorek mash bardzo świetne i klimatyczne prace (oczywiście chodzi o te które do tej pory widziałem) ale...

 

tytuł mówi nam wastelands - mercenary...nic na to po texturze nie wskazuje...facet jest czysty nie opalny nawet :P bez żadnego uszczerbku na zdrowiu...wastelands kojarzy się z postnuklearnym światem (czyt. Falloutowym :P) a ja tutaj widze granatem odstrzelonego od pługa :)

 

musze walnąć ciężką krytykę...bo wiem że potrafisz...

 

pozdrawiam...[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności