Skocz do zawartości

Nowy dzial : Composit


mORPH

Rekomendowane odpowiedzi

Przegladajac ostatnio forum zdziwilem sie zauwazajac ze nie ma dzialu o jednym z wazniejszych zagadnieniach 3d.

 

Mianowicie chodzi o soft i o problemy zwiazane z compositingiem, ktory stosujemy przy animacjach i postprodukcji.

 

Dzial moglby tez zawierac postry o sofcie do montazu animacji.

 

Moglibysmy rowniez poruszyc temat wykorzystania softu do compositu w tekstuyrowaniu czy nawet modelowaniu w 3d.

 

jesli ktos bylby zaintereowany prosze piszcie tutaj.

 

A wy moderatorzy co o tym sadzicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W rzeczy samej. Taki dział byłby bardzo przydatny. Ale szczerze powiem, że po dłuższej mojej nieobecności na forum kiedy zobaczyłem jak się działy podzieliły i jak bardzo rozrosły zdziwiłem się mocno. NIe wiem czy aż takie rozczłonkowanie było potrzebne, ale nie wątpie, że była to przemyślana decyzja. Jednak dodać jeszcze jedną \"zakładkę\" chyba by warto.

Pozdrawiam i popieram Bacry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze zboczylisci e troche z tematu. prosilbym was o wypowaidanie sie na temat nowego dzialu, a nie spraw nowego pychologa. DO takich rad jest gg czy u2u, a jak musiscie publicznie to prosze zalozyc owy topic.

 

Osobom zaangazowanym temat chcialem podziekowac bardzo za poparcie. Rozmawialem na gg z Gothamem i nie ma on nic przeciwko temu. Jak bedzie Adek pokaze mu ten topic i glosy waszego poparcia i mysle ze rowniez sie zgodzi, takze prawdopodnie mozna sie w najbliszym czasie spodziewac nowego topicu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobry pomysł - ale tutaj poprę Adka, że composing to dział animacje... chyba, że jako composing masz na myśli FX... pozatym tak naprawdę to nie mam pojecia co możnaby poruszać na takim forum... zasady obsługi Premiera?

 

choć z drugiej strony mogłoby przybliżyć ludziom inne - profesjonalne oprogramowanie i problemy z nim związane...

 

 

mam neutralny stosunek do tego... mimo, że jesli powstanie takie forum - z chęcią tam zaglądnę :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności