Skocz do zawartości

Pobawić się można...


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W wolnej chwili postanowiłem się pobawić z tym logo. Niestety przyjechałem z wakacji dopiero w niedziele a termin robienia prac mija 20 sierpnia (środa) tak wiec czasu duzo nie miałem. :( No ale jak zabawa to zabawa :)...

Poniżej przedstawie jedna koszulke i same logo

 

Pozdrawiam

Pionier [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pewnie ze moge :)

 

1. POstrzepione krawedzie lub jakis dziwny noise na kocu literki D najade sie to do porawki bo logo powinno zawierac proste ksztalty i linie.

 

2. color mode - pewnie robione w rgb?? Tak mi sie wydaje moge sie mylic. jesli tak sprobuj w Pantone a na pewno w zwyklym CMYK.

 

3. Rozdzielczosc, za duzo poz miejszeniu np. na papier logo bedzie nieczytelne.

 

4. Cienie

 

Cienie sa niekonsekwentne. Albo wszystko jest zacienione albo nic. Poza tym lcyferka 3 jest dziwnie ociniowana bo wynikaloby ze zrodlo swiatla znajduje sie z przodu a jest to nienaturalne. kloci sie to z literka D ktora jest zacieniowana wewnatrz, a poza tym ustawiona pod katem wymagalaby 2 zrodla swiatla. Jest to nielogiczne niemozliwe i niekonsekwentne.

 

5. Plaszczyzna

 

No walsnie. Wydaje sie ze literki na czyms \"stoja\". jedna wszystko jest biale. jabym zmienil tlo i sprobowal z jakas plaszczyzna. Kolor moze byc jasny szary lub jakies losos czy takie rzeczy, wazne zeby byl delikatny.

 

6. Kolory

 

Kolorki nie sa zywe.

 

To chyba tyle :)

 

To takie detale, ale koncepcja jest dobra. Jak poprawisz powinno by super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by mORPH

Srobuj uzyc palety barw PANTONE.

 

Popracuj nad cieniami. Co z rozdzialkom?? Tlo w miare ale jeszcze pomysl o \"widnokregu\" i plazczyznie

 

wstyd przyznac ale zapytam, paleta barw PANTONE ?.

 

Rozdziałka ?, nie wiem gdzie ma byc \"widnokrag\" i plaszczyzna ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poczytaj sobie na tym forum \"Mini-wykład na temat projektowania logo od strony koloru\" (Autor: Adso of Yora). Fajna dyskusja, gdzie możesz się dowiedzieć o kolorkach, paletach itp.

 

Pracki nawet spoko (może troche chaotyczne[co?])

 

Pozdrawiam Pionier, pozdrawiam mORPH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie logo jest fajne i z graficznego punktu widzenia na koszulce prezentuje się rewelacyjnie, ale nie wiem czy nie nazbyt .. nachalnie.

 

Nie lubię się afiszować i wolę trochę subtelniejsze przesłanie, a tak człowiek zamienia się w chodzącą reklamę. Chociaż jakby nie patrzeć - ładną reklamę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo przypomina \"Gazete Wyborcza\" albo logo Radia Katowice. Drazni mnie ten zestaw kolorystyczny - taki patriotyczny jakis eee :)

Po prostu jakos nie pasuje do serwisu poswieconego grafice. Ma jakis taki wlasnie \"gazetowy\" charakter.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by MareG

Za bardzo przypomina \"Gazete Wyborcza\" albo logo Radia Katowice. Drazni mnie ten zestaw kolorystyczny - taki patriotyczny jakis eee :)

Po prostu jakos nie pasuje do serwisu poswieconego grafice. Ma jakis taki wlasnie \"gazetowy\" charakter.

 

pozdr

 

hehe logo Radia Katowice, na oczy tego nie widziałem [lol2]. Zawsze mozna kolory zmienic zeby nie przypominało loga \"Solidarności\" :D [lol2]

 

Pozdro

thx za komentarze.. [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności