Skocz do zawartości

mamut


sith_LORD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mamut , nazwa

urzywalem takiej kiedys w przedszkolui

bthtdc hdsn sxgf huj dupa cycki sciana

co sie patczyrz mam ci ocy wydlubac

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten snieg dalej wyglada spoko, ale ten blisko wymaga poprawy, moze zmiejszyć płatki, więcej chaosu w ich ruchu podczas spadania.

 

za to mamut jest niesamowity

 

moge życzyć tylko powodzenia;) w dalszych pracach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziękuję chłopcy za zaglądanie tutaj...to dopinguje do pracy..

 

ok załączam (tak jak obiecałem 6sekund) animacji z poprawionym śniegiem...(horyzont jest jeszcxzr za wysoko, ale to poprawię) ..a i dorobiłem śnieg rozpylany pod nogami..

 

tu jest link

http://republika.pl/sith_animacje/mamut_r2.avi

 

[Edited on 10-9-2003 by sith_LORD]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do avika ? moje zstrzeżenia to (oczywiście nie musicie ich brac pod uwagę ale....) śnieżek spod nóg mamuta wręcz tryska jak z fontanny według mnie a jest to temat dla mnie ulubiony jeżeli chodzi o prechistorię to śnieg powinien iść prawie jak fala na morzu czyli robić tak zwane bałwany morskie a w tym przypadku śnieżne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi sie to średnio podoba, patrząc na twoje inne prace to na pewno stać Cie na więcej. Ten śnieg faktycznie pryska spod nóg jak fontanna, a ten padające śnieg... hmm... te płatki które przelatują najbliżej kamery wyglądają jakby miały raytrace w kanale Refraction -czyli tworzą załamania i przez to te płatki to bardziej wyglądają jak deszcz, ale to moje osobiste zdanie. Radziłbym cały ten śnieg dodac już w innym programie na etapie postprodukcji, np. w Combustion2. ten mamut porusza się troche za wolno chyba i troche nienaturalnie. Wiem że naturalna animacja ruchu takiego sworzenia jest bardzo trudna więc już nie będe sie czepiał. Jestem przekonany że efekt końcowy bedzie super. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mamuta, to wiadomo, że jest ql:D Ale ten wylatujący spod nóg śnieg wygląda jakby szedł przez płytką wodę i tak chlapał. Ale ogólnie animacja wymiata:D Jeszcze trochę i będzie National Geographic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj niezły kawał pracy......odwalone

Ale jeśłi to ma wyglądać realistycznie to nie wiem czy nie załadnie ta sierść wygląda ( wygląda tak jak by tego mamuta ktoś wyczesał ), Tzrzeba by przeanalizować zachowanie mamutów pewno na sierści miały one poprzyklejane błotko itp.... Ale to wszystko zależy od tego jaki efekt chce się uzyskać.....

 

Ja tam byłem i widziałem he he he

Pozdrawiam -=TanatoS=-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no super, słowa uznania. Jadnak opinia moja bazuje wyłącznie na obrazkach bo filmików jednak nie mogę ściągnąć. No cóż, mam nadzieję że z downloadem wszystko ulegnie zmianie a co do \"mamuta\" to nie brnie do przodu On i cały projekt.

 

Pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie poczytałbym czegoś więcej na tematy techniczne...

mało dość tutoriali na temat futra... czy animacji śladów a ciekawy jestem jak rozwiązałeś to w Twoim projekcie...

 

model bardzo mi się podoba.... no dobra - zaj...sty...

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności