Skocz do zawartości

ludzki suurland


Leviathan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napewno coś ise jeszcze znajdzie :)

ale to chyba wystarczy stronka nadal sie rozwija można co jakiś czas coś nowego poszukać.

Jeszcze przydały by sie rzuty jakiś znanych osób,ub stworków np ITI rużnej maści i kolory alienów itp

a może ktoś już coś takiego posiada

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysły dobre lecz co powiedzą sami modelowani, jeśli ujżą Waszą animację z ich twarzą, czy też całym ciałem, to czy niebędą się domagać odszkodowania, lub wynagrodzenia jakie zapewnia im dana firma od której sciagacie, lecz tym się nie przejmujcie tylko \"Twórzcie\" cyfrowe potworki, bo niektóre modelki to nadają się do... he ;-)) Pozdrawiam

 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham pocieszę Ciebie ja nie zajmuję się modelowaniem Postaci ;-) dopiero będę, do tej pory zajmowałem się Architektórą, lecz to już się zmienia ;-)) cześniejsze moja wypowiedz miała być potraktowana bardziej żartem, ale widzę że Ty wziołeś to do srca ;-))) pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chmmmm.... jesli niechce wam sie przegladac 16128 zdjec na tej stronce mintcasting stronce jedna po drugiej ..... druga po trzeciej o ktorej mowa na samej gorze .... to mam rozwiazanie ~pominiecie zabezpieczen bazy danych i hurtowa jazda ze sciaganiem :}~~~~

 

udalo mi sie tesh hurtem pobrac zdjecia ze stronki foto.reporter.pl no i galerie www.irondragon.net .... tam zabezpieczenia sa najwredniejsze bo w wiekszosci nie daje sie nawet zapisac jako... po kliknieciu na obrazku prawego klawisza myszy (najlepszy sposob to podstawienie wygenerowanych przez program plikow do programu teleport pro) ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności