Skocz do zawartości

Świerzy pomysł na zjazd


Anderton

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taki pomysł , bo jak się wszyscy naraz chcieli spotkać to dupa blada z tego wyszła (przynajmniej mnie nic niewiadomo o jakiś więkrzych zgromadzeniach[hmmm]). Dlatego ja proponuję tak : wpierw niech się spotkają ludzie z najbliższych okolic np: ci co są z warszawy lub okolic niech się umówią w którąś sobote czy niedziele pod pałacem o konkretnej godzinie , żeby się spotkać na parę godzin , piwo wypić .

Zacząć małymi kroczkami , a póżniej myśleć o więkrzych zjazdach .

Za dużo nas jest żeby się odrazu do kupy zbierać , wpierw trzeba trochę potrenować.

CO WY NA TO? mam nadzieję że nie póściłem jakiejś gafy , że już ktoś wcześniej na takie rozwiązanie wpadł , albo że się już po spotykali i tylko ja taki ciemny jestem.[co?]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nikt się nie dopisuje, ale myśle że pomysł z konwentem byłby najlepszy poniewaz:

 

w cenie wstępu (30-50PLN) jest wliczony nocleg w salach szkoły w której odbywa się konwent, więc wystarczy spiworek i karimata ;p a jak ktos nie lubi spartanskich warunków to najczęsciej jest jakiś alternatywny nocleg w pobliskim hotelu

 

Z salami jest jeszcze jedna fajna sprawa, jezeli z forum zebraloby sie sporo osob to wszyscy wpieprzaja sie do jednej sali, robimy grono zamkniete i mamy 3 dni ostej młócki we wspaniałym gronie;p

 

Jest masa dodatkowych atrakcji (bo jechac 200kilo zeby sie przejsc do pubu to troche bezsens)

 

Podsumowując jedyne koszta to PKP + zarcie(koedukacyjna zrzutka naprzykład) + akredytacja + alk czyli zamknie się w granicach 100-200 plnów

 

 

Niestety dwa konwenty (teleport i polcon) odbyły/odbywają się, a pyrkon w poznaniu dopiero w marcu, ale zawsze to jest jakis pomysl, co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie ...

 

wydaje mi się ,że w październiku wiele osób z forum spotka sie :)

 

Mówię tutaj o DIGITECHMEDIA ...

 

to już przecież wkrótce ...

 

powinienem się również tam pojawić o ile znajdę nocleg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś obeznany w temacie powiedzieć (lub podać linka do informacji) coś na temat tych targów (gdzie się odbywają, co tam można ciekawego zobaczyć, czy wstęp jest jakoś ograniczony), bo mogłoby mieć sens się tam wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2-4 pazdiernika 2003;Polamer Studio TV,Warsaw, pulawska 361....

pokazy i prezentacje(rownierz po angielsku) wszystkich liczacych sie firm w branzy; mozliwosc wyprobowania software\'u i hardware\'u, obecnosc wielu ( w zeszlym roku rownierz Tomka Baginskiego, Szymona Masiaka, Staszka Maderka) ciekawych postaci z branzy; rozstrzygniecie konkursu \"M3D\"-pokaz prac; Pokaz owych technologii itd;itp:)

ps. wstep z tego co wiem nieograniczony ale platny(przynajmniej tak bylo w zeszlym roku) okolo 40-tu zlotych a i jeszcze godziny-od okolo 10.30-11 do 18-tej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jestem bardzo nowy ale mam nadzieję że mnie nie wygonicie :-D. Zlot to super pomysł. Moja propozycja targi targami ( zlot z całego kraju ) ale takie małe wcześniejsze spotkanko napewno by nie zaszkodziło :-D, Warszawiacy co wy na to? ( Na mały zlot starczy nam pub, [ czytaj piwo :-D ] i będzie fajnie, No i mieli byśmy już \"przewage\" w czasie targów nad resztą nawet bez koszulek :-D )

 

POzdrowienia Pamir z Warszawy :-D [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikim , Pamir , jestem za [piwo] , i Phantom terz się napewno przyłączy.

We wrześniu było by dobrze , przed tymi targami , gdzieś w centrum może? albo gdzieś indziej , bo w centrum to drogo.

byle nie na krańcach warszawy typu wrzeciono czy praga płn. [piwo] [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więc kiedy i gdzie? :-), jesli pub to składam propozycje na \"Swingo\" bardzo spoko miejsce, drogie też nie jest jak centrum a i lokalizacja super jakies 100m od kina Femina czyli 1 przystanek i kawałek od placu bankowego ( czytaj dobry dojazd dla każdego ) Co Wy Warszawiacy na to?

 

POzdrowienia Pamir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej więc trzeba zrobić listę..., Co do terminu Co byście powiedzieli np.: na sobotę 13 ( mi praktycznie odpowiada cały miesiąc oprócz 19-23 bo wtedy mnie nie będzie.... ) ? Lokal jeszcze się zobaczy ale jeśli nie będzie nas wielu ( wiele ) to i na ostatnia chwile się cos wymyśli, jedynie termin trzeba ustalić wcześniej aby była jakaś motywacja.

 

TAK Więc serdecznie zapraszamy do wpisania się na listę obecności na Warszawskiej części zlotu „Piwo w 3D” :-D

 

A oto kogo tam spotkacie :

 

1 Anderton

2 ikim

3 Pamir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid > i taki jest plan!, teraz będzie taka mała rozgrzewka przed październikiem dla Warszawiaków – ale oczywiście jeśli ktoś chciał by wpaść z dalszej odległości to tez serdecznie zapraszamy!

 

POzdrowienia Pamir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh no właśnie jakoś marnie idzie nam to \"umawianie się\".... a szkoda piwo w 3d było by zapewne bardzo sympatyczne..., Więc jak? Ustalmy jakiś termin.... Jakie dni tygodnia wam odpowiadają? W tą sobotę i niedziele niestety mam robotę :/, potem pon. wt. i środa wolna, od czwartku do niedzieli znowu jestem zajęty :/.

 

POzdrowienia Pamir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos z was jusz byl kiedys na tych targach, poniewaz interesuje mnie czy mozna zobaczycz wszytkie prezentacje, bo na stronce jest jakas wzmianka \"... więcej uwagi poświęcimy równoległym prezentacjom skierowanym do mniejszych grup słuchaczy.\" No ale przeciez w harmonogramie nie nakladaja sie zadne prezentacje.... o co z tym chodzi???? bo ew. chcialbym zobaczysz wszystko co sie da, a nie czesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności